مغلوب ساختن پیشی جستن قانونگذاران در نزدیکی توافق در COVID-19 بودجه اضطراری

کنگره آمریکا و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه شد coalescing در اطراف قوانین اضطراری به نبرد گسترش coronavirus آنجا که 9 میلیارد دلار در بودجه جدید که بلافاصله در دسترس خواهد بود برای جلوگیری از یک بحران بهداشتی.

آقای ترامپ گفت: اندازه گیری خواهد مناسب حدود 8.5 میلیارد به مراتب بالاتر از $2.5 میلیارد دلار او در ابتدا درخواست ماه گذشته. و مجلس نمایندگان و رهبر اکثریت Steny Hoyer, و اشاره کرد که این اقدام هنوز در حال نوشته شده در کنگره گفت: این می تواند تزریق “$8 یا 9 میلیارد دلار” به اقتصاد ایالات متحده.

 

آقای Hoyer که مسئول برنامه ریزی بحث از قانون در مجلس نمایندگان گفت: “هدف برای عبور روز چهارشنبه به طوری که آن می تواند به سرعت ارسال می شود به سنا برای تصویب نهایی احتمالا این هفته است.

این قانون است که یک بخشی از یک multipronged رویکرد در حال ظهور از واشنگتن پس از چندین مرگ و میر در ایالت واشنگتن در این هفته از بیماری های ناشی از آن بسیار مسری coronavirus.

پیشتر در روز سه شنبه ایالات متحده فدرال رزرو از افزایش نرخ بهره توسط نیم درصد به یک هدف محدوده 1.00% به 1.25% در تلاش برای کوسن اقتصاد در برابر تاثیر این ویروس که می تواند آهسته هزینه های مصرف کننده و مختل کردن فعالیت های کسب و کار.

آمریکا گفت که آنها به عنوان دریافت اطلاعات بیشتر در مسیر ویروس’ گسترش آنها می تواند عمل به مناسب بودجه اضافی فراتر از آنچه که انتظار می رود به تصویب در روزهای آینده.

آمریکا مقامات بهداشتی شده اند ramping تا دولت توانایی انجام آزمایش های بیشتری از بیماران مشکوک به بیماری مبتلا شده است جدید کروناویروس که برای اولین بار شناسایی شده در چین در اواخر سال گذشته.

 

همچنین وجود تلاش های شرکت های دارویی و واشنگتن به سرعت توسعه یک واکسن برای coronavirus.

در حالی که جزئیات هنوز در دسترس نیست, خانه اضطراری هزینه های می تواند شامل پول برای کمک به دولت های ایالتی و محلی در پاسخ به محلی بهداشت و درمان اضطراری اطمینان حاصل شود که واکسن تبدیل فراوان و قیمت مناسب و احتمالا ارائه وام های بدون بهره برای کسب و کارهای کوچک تحت تاثیر شیوع دموکرات به قانونگذاران گفت.

روز جمعه قانونگذاران مجلس شد توصیه می شود به منظور توسعه اضطراری برنامه ای برای جایگزین مقدمات کار برای کارکنان خود اگر coronavirus گسترده می شود در ایالات متحده است.

اما رهبران دموکرات که کنترل مجلس پاسخ نمی دهند به طور خاص زمانی که پاسخ به این پرسش خبرنگاران اگر آنها ممکن است اعمال محدودیت در بازدید کنندگان به کنگره. آقای Hoyer گفت: رهبران دموکرات خواهد تکیه بر مشاوره از متخصصان پزشکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>