‘مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده به عفو آسانژ اگر او را تکذیب کرد روسیه با لینک e-mail نشت’: لندن دادگاه

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده به عفو بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ اگر او گفت که روسیه تا به حال هیچ چیزی برای انجام با ویکی لیکس’ انتشار از حزب دموکرات ایمیل در سال 2016 لندن دادگاه شنیده ام در روز چهارشنبه.

آقای آسانژ به نظر می رسد توسط videolink از زندان به عنوان وکلا در مورد مدیریت خود را در جلسه هفته آینده برای تصمیم گیری که آیا او باید استرداد به آمریکا

در وستمینستر دادستانی دادگاه آقای آسانژ را وکیل مدافع ادوارد فیتزجرالد مراجعه کننده به یک شهادتنامه سابق آمریکا کنگره جمهوری خواه دانا تبدیل نمایند که تا به حال بازدید آقای آسانژ در سال 2017, گفت که او فرستاده شده بود از سوی رئیس جمهور برای ارائه کرد. عفو خواهد آمد به شرط این که آقای آسانژ انطباق با آمریکا گفت که روسیه درگیر شدند در ایمیل نشت را صدمه دیده است که هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در سال 2016 آقای تبدیل نمایند بیانیه گفت.

آقای آسانژ از 48 که صرف هفت سال پر از سوراخ در اکوادور سفارت قبل از او کشیده بود در ماه آوریل گذشته است می خواستم در ایالات متحده به صورت 18 فقره از جمله توطئه برای هک کامپیوتر دولت و نقض یک قانون جاسوسی. او می تواند صرف چند دهه پشت میله های زندان اگر محکوم وجود دارد.

تقریبا یک دهه پس از خود سایت ویکی لیکس خشم واشنگتن توسط نشت راز ایالات متحده اسناد Woolwich تاج دادگاه در لندن آغاز خواهد شد جلسات در روز دوشنبه – با آسانژ در حال حاضر در فرد به تصمیم بگیرد که آیا او باید ارسال به ایالات متحده است.

در روز چهارشنبه جلسه آقای آسانژ صحبت کرد و تنها برای تایید نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد.

او به نظر می رسد آرام و صرف مقدار از شنیدن و خواندن یادداشت های خود را در دامان. او دو جفت عینک: یکی بالای سر و دیگری که او در زمان روشن و خاموش و twiddled در دست خود را.

استرالیا متولد آسانژ عناوین جهانی در اوایل سال 2010 زمانی که ویکی لیکس منتشر شده طبقه بندی شده نظامی ایالات متحده تصویری نشان 2007 حمله هلیکوپترهای آپاچی در بغداد که به کشته شدن دوازده نفر از جمله دو رویترز اخبار کارکنان.

ویکی لیکس بعد خشم ایالات متحده با انتشار انبارها از درز اسناد نظامی و دیپلماتیک کابل.

کامل استرداد شنوایی تقسیم می شود در دو بخش با نیمه دوم به تعویق افتاد تا زمانی که ممکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>