مغلوب ساختن پیشی جستن مخالف پست الکترونیکی-در رای گیری می گوید رای دهندگان ID مفهوم واقعی معامله

ابراز اعتماد به نفس که ما انتخابات عمومی در ماه نوامبر نخواهد بود تاخیر coronavirus همه گیر جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت مخالف این ایده از پست الکترونیکی-در رای گیری و به جای آن به شدت حمایت مفهوم Voter ID که او به عنوان “معامله واقعی”.

آقای تهمت اظهارات را در یک زمان از هنگامی که وجود دارد یک بحث شدید در ایالات متحده در مورد این که آیا این کشور باید آماده برای انجام ایمیل در رای گیری به عنوان یک backstop, در صورت شیوع کروناویروس نگه می دارد و مردم را از رفتن به پای صندوق های رای.

“من فکر می کنم بسیاری از مردم تقلب با پست الکترونیکی-در رای گیری” آقای ترامپ گفت: در روز جمعه coronavirus وظیفه نیروی دیدار از کاخ سفید است. “من فکر می کنم مردم باید رای با رای دهندگان ID. من فکر می کنم رای دهندگان ID بسیار مهم است و به همین دلیل آنها نمی خواهند رای دهندگان ID است زیرا آنها تمایل به تقلب.”

در چند کشور از جمله هند ، آرژانتین ، استرالیا و برزیل و رای دهندگان ID یک بخشی از روند انتخابات که در آن دولت مسائل مربوط به عکس کارت شناسایی برای شناسایی رای دهندگان.

در ایالات متحده آن را متفاوت از دولت به دولت است. برخی از ایالت ها با استفاده از رای دهندگان ID در حالی که بسیاری از وتو آن است.

فرماندار کنتاکی اندی Beshear در روز جمعه شد که آخرین فرماندار دولت به وتوی رای دهندگان شناسه قبض.

آقای ترامپ گفت: مردم باید نشان می دهد تا به پای صندوق های رای در فرد و رای خود را پس از ارائه به شناسایی مناسب.

“شما باید یک تصویر برای رای گیری…باید آن را به نام رای دهندگان ID آنها باید که. و آن را نباید پست الکترونیکی-در رای گیری آن را باید شما به یک غرفه و شما با افتخار در صفحه نمایش خود” گفت.

“شما آن را ارسال نکنید در پست الکترونیکی که در آن مردم انتخاب کنید تا تمام انواع چیزهای بد اتفاق می افتد در آن زمان آنها را امضا کرده است که اگر آنها را امضا کرده است که اگر آنها را امضا کردند که در آن زمان آن را در و در جدول ندارد. نباید آن را از طریق پست شما باید رای در غرفه و شما باید Voter ID. زیرا زمانی که شما Voter ID که معامله واقعی است,” او اضافه شده است.

آمریکا انتخابات ریاست جمهوری برای نوامبر برنامه ریزی شده 3 و مقدماتی در حال انجام است.

با در نظر گرفتن این بیماری همه گیر کوروناویروس های مقدماتی شده اند به تعویق افتاد و در چندین ایالت و بسیاری از فشار برای یک پست الکترونیکی-در-رای گیری ارائه کرده است که به دست آورده حرکت در ایالات متحده در یک دهه گذشته. تحت این یک رای دهندگان رای از طریق ایمیل بسیار قبل از روز واقعی از رای گیری.

فرماندار ویسکانسین تونی Evers به نام برای یک جلسه ویژه دولت و مجلس برای به تعویق انداختن اولیه و اجازه می دهد تا برای همه-mail انتخابات که در آن هر واجد شرایط رای دهندگان خواسته می شود که برای رای دادن توسط یک مهلت جدید از مارس 26.

آریزونا دولت کتی هابز یک دموکرات است به نام جهانی برای رای توسط ایمیل در مارس 18, یک روز پس از دولت ریاست جمهوری اولیه.

با توجه به واشنگتن پست ترین کشورهای که نمی انجام ایمیل-تنها انتخابات بعید است که برای قرار دادن این سیستم در محل بیش از چند ماه آینده چیزی است که نیاز به میلیون ها دلار و قوانین اضطراری. اما وجود دارد مقدار زیادی از اتاق و به رای گیری غایب آسان تر است.

“نیوهمپشایر به عنوان مثال یکی از 17 متحده است که نیاز به برخی از نوع بهانه ای برای درخواست یک absentee ballot. برخی از ایالت ها مانند ویسکانسین تنها در حال حاضر پا به اطلاع رای دهندگان که آنها می توانید از طریق پست یک فرایند است که دیده می شود غایب درخواست چهار برابر بیش از چهار سال پیش” روزانه گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید