مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید coronavirus نیروی کار به تغییر تمرکز, نقاشی پلوسی انتقاد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او coronavirus نیروی کار را تغییر تمرکز خود را به احیای ایالات متحده کسب و کار و زندگی اجتماعی باعث بالا دموکرات در کنگره برای هشدار دادن که نادیده گرفتن علم و نیاز به آزمایش های بیشتری قرار خواهد آمریکایی ها در خطر است.

در یک سری از توییت در روز چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که به دلیل موفقیت “نیروی کار خود ادامه خواهد داد و در به طور نامحدود با تمرکز بر ایمنی و باز کشور ما دوباره. ما ممکن است اضافه کردن یا تفریق مردم به آن به عنوان مناسب است.”

وی افزود: “نیروی کار نیز بسیار متمرکز واکسن & Therapeutics.”

نیروی کار به تاریخ شامل متخصصان پزشکی با تمرکز بر مبارزه با این بیماری همه گیر برخی از آنها باید در زمان ارائه راهنمایی در تقابل با مغلوب ساختن پیشی جستن از جمله در زمانی که به سهولت اقامت در خانه سفارشات و مستندات در اقتصاد است.

کاخ سفید دستورالعمل می گویند که تعداد موارد جدید باید روند رو به پایین برای 14 روز و که بسیار گسترش یافته coronavirus تست و تدابیر دیگر باید در محل قرار داده و قبل از این مستندات می توان از رده خارج.

مجلس نمایندگان سخنران نانسی پلوسی گفت که او باور نمی کند خواه مغلوب ساختن پیشی جستن باید محوری برای بازگشایی در هزینه با تاکید بر نیاز به تست بیشتر.

“اگر شما تضعیف علم اگر شما underfund تست اگر شما مبالغه فرصت است که در خارج وجود دارد برای اقتصاد در خطر از مردم در حال مرگ که نه طرح” خانم پلوسی گفت.

“مرگ یک محرک اقتصادی محرک. پس چرا می خواهیم این مسیر?”

Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی متخصص و بسیاری از مشخصات بالا عضو نیروی کار اذعان کرد در سی ان ان مصاحبه ای که او از دست دادن استدلال در برابر بازگشایی این کشور بیش از حد به سرعت.

“وجود دارد, استان ها و شهرستانها که در آن شما می توانید انجام دهید که با خیال راحت در حال حاضر, اما دیگران وجود دارد که اگر شما انجام این کار, آن را واقعا خطرناک است,” او گفت: سه شنبه شب.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت او اعلام اعضای جدید خود نیروی کار در روز دوشنبه.

خواه رئیس جمهور گفت: در کاخ سفید به رویداد ارج نهادن ملی روز پرستار که او فکر او خواهد بود قادر به باد کردن نیروی کار دیر اما تا به حال هیچ ایده چگونه محبوب شد.”

تعدادی از کشورهای ایالات متحده آمریکا شاهد رکورد افزایش در موارد روز سه شنبه از جمله کنتاکی, اورگان و ویسکانسین. مینه سوتا یک رکورد جدید برای موارد نه از 14 روز گذشته از جمله 728 موارد جدید در روز چهارشنبه.

بیش از 71,000 مردم در ایالات متحده درگذشت از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس و بیش از 1.2 میلیون نفر آلوده شده اند با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و بسیاری از فرمانداران دولت باید با تاکید بر سیاسی و فشارهای اجتماعی آنها در صورت گرفتن اقتصاد آمریکا دوباره رفتن.

ADP ملی اشتغال گزارش داده در روز چهارشنبه نشان داد که ایالات متحده کارفرمایان خصوصی گذاشته رکورد 20.236 میلیون کارگر در ماه آوریل نشان می دهد این مستندات می تواند زخم های ماندگار در اقتصاد است.

اجتماعی فاصله

دولت و استانداران که در آغاز محدودیت های بلند باید گفت کسب و کار دوباره دهانه تدریجی خواهد بود و مردم باید همچنان به رعایت اجتماعی فاصله و دستورالعمل های دیگر.

اما شهردار آتلانتا Keisha لنس کف, که به درگیری با گرجستان و جمهوری خواه فرماندار برایان کمپ بیش از حرکت خود را برای بازگشایی گفت: او را دیدم مهمانی و جشن در سالانه Cinco de Mayo تعطیلات در روز سه شنبه.

“این ناامید کننده بود. و چه بسیار روشن بود که مردم چیزی از گذشته این پیام است که ما باز برای کسب و کار,” او گفت:.

“آنها نمی کنید و به بخشی که گفت که این هنوز یک ویروس کشنده و که شما نیاز به ادامه به لحاظ اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک و من فکر می کنم که نقطه ضعفی از این نظم است.”

دموکراتیک فرمانداران متحده سخت ترین ضربه از شیوع بیماری باید در زمان شده است در تقابل با جمهوری خواه مغلوب ساختن پیشی جستن بر کاهش محدودیت.

اما حتی در کالیفرنیا فرماندار دموکرات گاوین Newsom روز دوشنبه اعلام کرد قصد دارد برای استراحت و برخی از محدودیت ها اگر داده ها همچنان به بهبود را ببینید.

لس آنجلس مرکز شهر بازار گل باز روز چهارشنبه برای اولین بار پس از خاموش شدن پس از شهردار این شهرستان به برخی از کسب و کارهای سبز نور است.

“آن است که این فروشگاه در حال بازگشایی. من دو بچه. سخت است گفت: گلفروش Gregorio گارسیا, 35, به عنوان او هرس گل رز صورتی داخل کوچک خود را باز-مقابل فروشگاه.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio که شهرستان شده است سخت ترین ضربه در کشور گفت که او امیدوار شهرستان تبدیل شده بود گوشه اما انتظار برای بازگشایی تا سپتامبر پس از خاموش کردن با بقیه دولت در 20 مارس.

“پیام من به بقیه کشور است: یادگیری از چقدر تلاش چقدر نظم و انضباط در آن زمان به در نهایت به این اعداد و همان مسیر را دنبال کنید تا زمانی که شما مطمئن شوید که آن را در حال ضرب و شتم بازگشت” آقای د Blasio گفت.

“و یا دیگری اگر این چیزی که بومرنگ شما در حال قرار دادن هر نوع راه اندازی مجدد و یا بازیابی یک جهنم از بسیاری دیگر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>