مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او به طالبان تا به حال خوب بحث’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید کرد و گفت او در این گوشی به یک رهبر طالبان, او اولین رئیس جمهور ایالات متحده معتقد به صحبت به طور مستقیم با گروه های شبه نظامی که پناه القاعده قبل از 9/11 حملات و مسئول مرگ هزاران نفر از نیروهای ایالات متحده در حدود 19 سال از جنگ در افغانستان است.

“ما تا به حال بسیار خوب و گفتگو با رهبر طالبان امروز و آنها به دنبال دریافت این به پایان رسید و ما به دنبال به دست آوردن آن به پایان رسید. من فکر می کنم همه ما یک منافع مشترک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما تا به حال در واقع بسیار خوب صحبت با رهبر طالبان.”

روز سه شنبه تماس بگیرید که طالبان به طول انجامید گفت: 35 دقیقه روز پس از ایالات متحده و طالبان امضا توافق نامه خواستار خروج نیروهای آمریکایی اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن به پیشرفت در یک کلید کمپین تعهد به استخراج ایالات متحده از آنچه که او خواستار “جنگ بی پایان” و هموار کردن راه برای همه-افغانستان مذاکرات برای شروع در روز سه شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد تلفن تماس بود و نه اولین. پرسید: اگر شنبه بود و اولین گفتگو با رهبر طالبان مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من نمی خواهم بگویم که.”

قبلا طالبان سخنگوی Zabiullah مجاهد توییتی که رئیس جمهور صحبت کرده و بر روی گوشی با ملا عبدل غنی برادر از بنیانگذاران طالبان و سر خود را به دفتر سیاسی در قطر.

“رابطه بسیار خوب است که من با ملا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما تا به حال خوب مکالمه طولانی امروز و شما می دانید که آنها می خواهند برای توقف خشونت است. آنها می خواهم به توقف خشونت نیز می باشد.”

وزیر امور خارجه مایک Pompeo شاهد توافقنامه ای که امضا شد شنبه گذشته در دوحه قطر با رئیس مذاکره کنندگان از هر دو طرف. با توجه به معامله تمام 13,000 نیروهای ایالات متحده را از افغانستان ظرف 14 ماه اگر طالبان تعهدات خود به امریکا است. آن وعده ها به مبارزه با تروریسم و جلوگیری از افغانستان از تبدیل شدن به یک پناهگاه امن برای تروریست ها, افشاگری گروه های تروریستی قطع گذشته لینک با امثال القاعده و کمک به مبارزه با گروه دولت اسلامی وابسته است.

همچنین پیش بینی مذاکرات بین افغان ها در هر دو طرف از جنگ شروع مارس 10, به احتمال زیاد در اسلو, نروژ. اما تا کنون هیچ تایید است که گام مهم بعدی برگزار خواهد شد. عقب نشینی ایالات متحده است که به افغانستان طرف متخاصم بدانند چگونه به صحبت کردن با یکدیگر اجازه دهید به تنهایی آینده به یک توافق در چه صلح در میان آنها خواهد بود.

در حال حاضر وجود دارد موانع. رئیس جمهور اشرف غنی حاضر به انتشار تا به 5000 زندانیان طالبان که توافق گفت: خواهد اتفاق می افتد قبل از شروع به اصطلاح داخل افغانستان مذاکرات در هفته آینده. این نامزد دولت ادعا می کند آن منتشر خواهد شد بخشی از مذاکرات است. طالبان برای آزادی تا 1000 حکومت نظامی و اسیران.

مغلوب ساختن پیشی جستن در آن گفت: هنوز مشخص نیست چه افغان انجام خواهد شد و اگر هنگامی که آنها با طالبان و تلاش برای پیش نویس صلح آمیز آینده سیاسی این کشور است. “در این کشور واقعا به آن را دریافت به پایان رسید. ما شده است وجود دارد برای 20 سال است. دیگر رئیس جمهور را محاکمه و آنها ناموفق بود,” او گفت:.

در علاوه بر این به صدای جیر جیر طالبان افغانستان نیز با انتشار بیانیه ای گفت: تماس تلفنی گرفت و در مدت کوتاهی پس از ساعت 9: 30 a. m. EST. سایت گروه هوش که نظارت بر ارتباطات از سازمان های شبه نظامی گفت: طالبان در بیانیه ای ادعا کرد که تماس برگزار شد در حضور تعدادی از اعضای طالبان مذاکره کمیته و زلمای خلیل زاد ایالات متحده فرستاده که مذاکره کرد.

با توجه به بیانیه مکالمه تلفنی بود در مورد چگونه هر دو طرف خواهد شد و اجرای این توافقنامه است. برادر مطمئن مغلوب ساختن پیشی جستن است که اگر ایالات متحده مفتخر توافق پس از آن ایالات متحده و طالبان را “مثبت روابط دوجانبه” بیانیه ای گفت:.

در این بیانیه گفت: رهبر طالبان گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن- “آقای رئیس جمهور! تعیین اقدامات در رابطه با خروج نیروهای خارجی از افغانستان و اجازه نمی دهد هر کسی به اقدامات که نقض شرایط توافقنامه در نتیجه embroiling شما حتی بیشتر در این جنگ طولانی مدت.”

کاخ سفید ارائه جزئیات بیشتر در مورد آنچه گفته شد در تماس است.

در گذشته مردم به اشتباه بر این باور است که رئیس جمهور رونالد ریگان تا به حال یک جلسه با طالبان. در سال 1983 ریگان میزبان پنج “افغانستان مبارزان آزادی” در دفتر بیضی. در آن زمان ایالات متحده بود پشتوانه این افغان جنگجویان مبارزه با اتحاد جماهیر شوروی. طالبان تشکیل شد تا 1990s.

در سال 1980 در ایالات متحده بود و در میان کسانی که تشویق صدها نفر از مبارزان عرب برای سفر به افغانستان برای مبارزه در کنار افغانستان mujahedeen یا مقدس رزمندگان در برابر اتحاد جماهیر شوروی نیروهای وجود دارد. امروز بسیاری از این مبارزان را تا رهبری طالبان در حالی که دیگران در قدرت در آمریکا-حمایت دولت افغانستان.

به عنوان جنگ بود در سال 1988 بسیاری از مبارزان ایران به دنبال ثروتمند عربستان به رهبری اسامه بن لادن به ایجاد القاعده که هماهنگ حمله به ایالات متحده در سپتامبر. 11, 2001.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید