مغلوب ساختن پیشی جستن به او می گوید به زودی ثبت نام جدید بر اساس شایستگی مهاجرت عمل

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت که او به زودی امضا مبتنی بر شایستگی مهاجرت عمل خواهد کرد که همچنین مراقبت از مهاجران را به کشور به طور غیر قانونی به عنوان کودکان و حفاظت شده تحت عمل معوق برای ورود دوران کودکی (IF) برنامه.

“ما در حال رفتن به امضای یک قانون مهاجرت به زودی. آن است که رفتن به اساس شایستگی آن است که رفتن به بسیار قوی” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در یک باغ گل رز کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید است. “ما در حال رفتن به محل کار در DACA چون ما می خواهیم به مردم را خوشحال و من به شما بگویم که حتی جمهوری خواهان محافظه کار می خواهید برای دیدن چیزی است که اتفاق می افتد با DACA.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دموکرات ها تا به حال شانس خود را برای سه سال به انجام کاری با IF و آنها همیشه آن را پایین. “آنها همیشه آن را پایین. آنها با استفاده از آن به عنوان سیاست است. من با استفاده از آن برای به دست آوردن چیزی انجام می شود اما ما خواهد بود با امضای بسیار قدرتمند مهاجرت کنند. آن را بزرگ خواهد بود, از آن خواهد شد بر اساس شایستگی. این کشور در تلاش است تا آن را به 25 یا 30 سال گفت:” در پاسخ به یک سوال.

“این خواهد بود قوی در مرز, اما شما می آیند از نظر قانونی و…بسیار مهم ما خواهد شد مراقبت از مردم از IF در یک جمهوری خواه راه” گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>