رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: این افتخار بزرگی است که Facebook رتبه او شماره یک و نخست وزیر نارندرا شماره دو در محبوبیت خود را در سایت های شبکه های اجتماعی پیش از ازدواج خود دیدار کرد.

رئیس جمهور تهمت و بانوی اول Melania Trump پرداخت خواهد شد یک سفر رسمی به هند در فوریه 24 و 25 در دعوت از نخست وزیر مودی آن را این هفته اعلام کرد.

 

با توجه به توییتر او ادعا کرد که شماره یک در Facebook با استناد به سخن گفتن از مارک زوکربرگ موسس و مدیر اجرایی شرکت رسانه های اجتماعی.

 

“افتخار بزرگ من فکر می کنم ؟ مارک زوکربرگ اخیرا اظهار داشت که “Donald J. Trump شماره 1 on Facebook. شماره 2 است که نخست وزیر مودی هند است.” در واقع من می خواهم به هند در دو هفته. به دنبال به جلو به آن!,” آقای ترامپ توییتی در روز شنبه.

این اولین بار نیست که رئیس جمهور آمریکا ادعا کرده است که شماره یک و نخست وزیر مودی شماره دو در محبوبیت خود را در Facebook.

ماه گذشته در مصاحبه با CNBC TV در حاشیه مجمع جهانی اقتصاد در داووس آقای ترامپ گفت: “من No. 1 on Facebook, شما می دانید که هیچ.2? مودی از هند”.

در طول سفر خود به هند آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در علاوه بر این به دهلی نو نیز بازدید احمدآباد به آدرس مشترک نشست با مودی در یک تازه ساخته شده ورزشگاه.

همچنین بخوانید: ‘پرونده مودی’: PM سلامتی برای مغلوب ساختن پیشی جستن 2.0 | هند و آمریکا قرارداد تجارت احتمال دارد طی مغلوب ساختن پیشی جستن هند بازدید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی