مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ایالات متحده به احتمال زیاد ‘تصویب اوج’ از coronavirus موارد

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ایالات متحده آمریکا است که در گذشته بدترین بیماری همه گیر کوروناویروس و که او را اعلام دستورالعمل برای بازگشایی اقتصاد در روز پنج شنبه.

“روشن است که ما استراتژی تهاجمی کار است,” او گفت:. “نبرد همچنان ادامه دارد اما داده ها نشان می دهد که کشور ما گذشت قله در موارد جدید.”

آقای ترامپ افزود که “این دلگرم کننده تحولات ما را در یک موقعیت قوی برای نهایی کردن دستورالعمل متحده در بازگشایی این کشور”.

او گفت که این بحث در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه “اعلام دستورالعمل.”

رو به سختی انتخاب مجدد در ماه نوامبر رئیس جمهوری جمهوریخواه شده است صعودی در بازگشایی بزرگترین اقتصاد جهان به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

همچنین بخوانید: آمریکا coronavirus در صدر تلفات 30,000, نیویورک گفت: به پوشیدن ماسک

روز دوشنبه او را تهدید به استناد خود “کل” قدرت به نیروی دولت و فرمانداران خود را به دنبال دستورالعمل در بازگشایی باعث اعتراض.

‘Comeback کودکان و نوجوانان’

او backpedaled در نظر روز بعد گفت که او نمی خواهید برای قرار دادن “هر گونه فشار” بر فرمانداران به بازگشایی شده است.

“ما خواهید بود باز متحده برخی از ایالت ها بسیار زودتر از دیگران” آقای ترامپ گفت: در طول چهار شنبه جلسه. “ما فکر می کنیم برخی از کشورها می تواند باز تا قبل از مهلت تاریخ 1 مه.”

“ما خواهید بود باز گشت بچه ها همه ما است.”

Anthony Fauci کهنه ما همه گیر متخصص گفت: در یک مصاحبه تلویزیونی یکشنبه که بخش هایی از این کشور می تواند شروع به کاهش محدودیت های اعمال شده در مارس اما هشدار داد که بازگشایی خواهد نه کار مانند یک “سوئیچ نور.”

آمریکا شده است, ضرب و شتم توسط coronavirus با نزدیک به 633,000 تایید موارد با توجه به یک چوب خط حساب کردن در حال اجرا توسط دانشگاه جانز هاپکینز تا کنون بیشترین تعداد در جهان است.

این ویروس تاکنون تقریبا 28,000 زندگی سراسر کشور — همچنین جهان بالاترین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>