مغلوب ساختن پیشی جستن مجموعه به ثبت نام جهت مهاجرت

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تایید او ثبت سفارش بعد از روز چهارشنبه تا حدی مسدود کردن مهاجرت به ایالات متحده در یک حرکت او استدلال می کند را محافظت کارگران از اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19 بیماری همه گیر. مهاجرت یک مسئله کلیدی است برای آقای تهمت محافظه کار پایه است که او مشتاق است که به انرژی پیش از انتخابات ماه نوامبر.

همچنین بخوانید: ایالات متحده خواهد شد که موج دوم coronavirus می گوید: سلامت رسمی

“من خواهد بود امضای من فرمان اجرایی منع مهاجرت به کشور ما امروز او گفت:” در یک صدای جیر جیر.

رئیس جمهور گفت که او را به توقف صدور کارت سبز — اقامت دائم مجوز — 60 روز اما معاف موقت کارگران مانند کارگران فصلی مزرعه.

“این کمک خواهد کرد که قرار بیکار آمریکایی ها برای اولین بار در خط به عنوان شغل امریکا, بازگشایی,” او گفت:. “این امر می تواند اشتباه و ناعادلانه برای آمریکایی ها به جای نیروی کار مهاجر پرواز در خارج از کشور.”

حدود 22 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست پس از وقوع مجبور جهانی shutdown.

آمریکا سخت ترین بازی جهان-آمار کشور و بهداشت و زیرساخت ها در نقاط مانند نیویورک تلاش کرده است برای مقابله است.

‘منحرف کردن توجه’

این فرمان اجرایی مهاجرت و احتمال جرقه دادگاه اقدام به معکوس آن را مطرح کرده است hackles در میان دموکرات مخالفان.

تگزاس نماینده مجلس Joaquin کاسترو ناودان آنچه که او به نام “تلاش برای منحرف کردن توجه از آقای تهمت عدم جلوگیری از گسترش coronavirus و صرفه جویی در زندگی می کند”.

دادگاه عالی در ماه های اخیر چندین پیروزی های قابل توجهی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مهاجرت.

یک ماه پیش دادگاه اجازه دولت فدرال برای حفظ یک سیاست است که ارسال خواهد شد بیش از 60 ، 000 متقاضیان پناهندگی به مکزیک بازگشت.

آقای ترامپ اضافه شده در صدای جیر جیر خود را در روز سه شنبه است که “حتی بدون این منظور ما در مرز جنوبی با کمک قابل ملاحظه ای با 170 مایل از مرز جدید دیوار & 27,000 مکزیکی سربازان بسیار تنگ”.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مشتاق است به امریکا بازگشت به کار است و گفت: به اندازه کافی وجود دارد coronavirus آزمون برای هر یک از دولت برای حرکت به “فاز یک” تدریجی بازگشایی پایان دادن به برخی از اقامت در خانه محدودیت. اما چند دولت فرمانداران باید گله و شکایت از عدم تست ظرفیت و ترس از جرقه های تازه افزایش عفونت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>