مغلوب ساختن پیشی جستن باید ترویج محیط زیست نه فروش اسلحه در هند می گوید: ساندرز

به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود که fêted در احمدآباد و دهلی نو در ایالات متحده با یک مسابقه اولیه بلندی در کارولینای جنوبی برنی ساندرز — مستقل سناتور ورمونت پیشرو دموکراتیک نژاد گفت: آقای ترامپ باید به همکاری با هند در آب و هوا تغییر نمی تبادل برای کسب و کار نمایندگی از تولید کنندگان سلاح.

“به جای فروش 3 میلیارد دلار سلاح به غنی سازی Raytheon بوئینگ و لاکهید آمریکا باید همکاری با هند برای مبارزه با تغییر آب و هوا” آقای ساندرز توییتی در روز دوشنبه . “ما می توانیم با هم کار کنند برای کاهش آلودگی هوا, ایجاد, خوب, انرژی های تجدید پذیر و صرفه جویی در سیاره ما است.”

روز سه شنبه ایالات متحده و هند اعلام کرد معاملات برای هند به خرید لاکهید مارتین MH-60R رم چند منظوره هلیکوپتر و بوئینگ حمله آپاچی, هلیکوپتر ارزش در ballpark را از 3 میلیارد دلار. بحث های در حال انجام برای بیشتر فروش سلاح از جمله بوئینگ F/A -18 و لاکهید مارتین F-21 جنگنده جت هواپیما.

آقای ترامپ رکورد در تغییر آب و هوا را مورد انتقاد قرار گرفته و او را رول-حمایت چندین اوباما عصر مقررات با توجه به محیط زیست و همچنین کشیده ایالات متحده در خارج از پاریس آب و هوا خبر داد. در طول اوباما در سال دو کشور در حال کار بر روی چارچوب برای همکاری در آب و هوا — مثلا در انرژی پاک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>