مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور نشانه پلیس اصلاحات پس از هفته ها تظاهرات

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مواجهه با نقد است که سیاست های خود و التهابی و بلاغت را تشدید نژادی تقسیم در ایالات متحده امضا منظور در روز سه شنبه است که او خواهد گفت اصلاح شیوه های پلیس و حتی به عنوان او فشرده برای “نظم و قانون” در سراسر کشور.

پس از دو هفته تظاهرات علیه نژادپرستی و سیاست خشونت باعث مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست کشته شده در 25 مه در بازداشت پلیس در مینیاپولیسآقای مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال ارائه یک سیاست پاسخ به افزایش نگرانی ها در مورد نژادی و بی عدالتی از رفتن به ژنو ، 3 انتخابات که در آن او است که به دنبال یک دوم.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک جمهوری خواه باز سخنان خود با ابراز همدردی به خانواده های قربانیان پلیس خشونت متعهد به مبارزه برای عدالت و امیدوار کننده آنها عزیزان خود را نمی خواهد که جان بیهوده است. اما او به سرعت چرخد و به دفاع از مأموران اجرای قانون و تهدید به مجازات غارتگران است.

“آمریکایی ها می خواهند قانون و نظم آنها تقاضا نظم و قانون” آقای ترامپ گفت: در مراسمی در کاخ سفید با تکرار یک تماس است که خشم معترضان که ریخت بر روی خیابان از نیویورک به لس آنجلس.

“آمریکایی ها می دانند که حقیقت: بدون پلیس وجود دارد این است که هرج و مرج و بدون قانون هرج و مرج وجود دارد و بدون ایمنی وجود دارد این است فاجعه,” او گفت:.

همچنین بخوانید: دیدگاه | آمریکا tinderbox لحظه

در نظرات و در توییتر مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام برای سرکوب معترضان و تاکید کرد پرقدرت و نظامی در واکنش به ناآرامی های اجتماعی موجب مرگ فلوید و دیگران. با وجود صدور یک تماس برای وحدت او با استفاده از خود باغ گل رز نشانی در روز سه شنبه به انتقاد از رئیس جمهور باراک اوباما برای اولین بار, سیاه, رئیس جمهور ایالات متحده خود را برای ثبت در پلیس اصلاحات. نظر سنجی نشان می دهد نگرانی های گسترده در میان آمریکایی ها در مورد خشونت پلیس.

روز سه شنبه به منظور تشویق ادارات پلیس به استخدام آخرین استانداردها برای استفاده از زور بهبود به اشتراک گذاری اطلاعات به طوری که افسران با سوابق فقیر نیست استخدام بدون پس زمینه شناخته شده و اضافه کردن مددکاران اجتماعی برای اجرای قانون و پاسخ به خشونت موارد مربوط به مواد مخدر اعتیاد و بی خانمانی, مقامات گفت.

آقای تهمت پیشنهاد هدایت خواهد فدرال پول نسبت به ادارات پلیس که دریافت گواهینامه خارج از بدن و ممنوعیت chokeholds مگر اینکه یک افسر زندگی در خطر بود. همچنین این امر آنها را تشویق به استفاده از کمتر-سلاح های کشنده مانند تفنگ بی حس کردن.

مدنی-حقوق گروه و بالا دموکرات از جمله معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری گفت: به منظور کافی بود.

مخالف ‘defunding پلیس’

آقای ترامپ تصریح کرد که او مخالف را به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” توسط reimagining یا برچیدن ادارات پلیس. پیشرو دموکرات ها از جمله بایدن را در آغوش چنین calls اما جمهوری خواهان شروع به پریدن کرد در مورد این مسئله.

حزب دموکرات به رهبری مجلس نمایندگان انتظار می رود که برای رای دادن بعد از این ماه در قوانین گسترده مطرح شده توسط کنگره سیاه حزبی برای مهار پلیس در آوریم.

جمهوری خواهان مجلس سنا می رود, به پرده خود قانون در روز چهارشنبه است که تمرکز بیشتر بر روی جمع آوری داده ها از تغییر سیاست در مناطق مربوط به نیروی کشنده. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از کنگره خواست به عمل می کنند.

دموکرات ها می خواهید به اجازه می دهد قربانیان سوء رفتار و خانواده خود را به شکایت پلیس. جمهوری خواهان در حال هل دادن به کاهش حمایت اعضا از اجرای قانون اتحادیه های کارگری.

آقای تهمت تصمیم به ممنوعیت chokeholds به نظر می رسد شبیه به این ممنوعیت شامل دموکراتیک قانون.

قانونگذاران جمهوری خواه در حال تقسیم در آن موضوع است.

Inimai Chettiar از عدالت اقدام شبکه گفت: استفاده از پول کمک مالی برای نفوذ در اداره پلیس سیاست می تواند یک راه موثر برای بدست آوردن نتایج اما او اشاره کرد که آقای تهمت وزارت دادگستری مقاومت کرده است دیگر اصلاحات تلاش.

“من یک مقدار زیادی از شک و تردید در شرایط چگونه با دقت این است که اجرا می شود,” او گفت:. دیگر حقوق مدنی گروه گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را سفارش نمی تواند به اندازه کافی دور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید