مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه ‘قوی’ اجرایی به منظور حفاظت از آثار تاریخی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا جمعه برای حفاظت از بناهای یادبود و مجسمه های جدید رو موشکافی در میان تازه بحث بر سر این ملت نژادپرست آغاز شود.

آقای ترامپ وعده داده بود به اقدام در اوایل این هفته پس از پلیس مانع تلاش های معترضان به پایین کشیدن مجسمه اندرو جکسون در یک پارک در سراسر از کاخ سفید است.

همچنین بخوانید: ضد نژادپرستی تظاهرات به نوبه خود نور افکن بر روی آیکون از تاریخ ایالات متحده

جهت درخواست دادستان کل برای محاکمه به حد کمال از قانون هر فرد یا گروهی که از بین می برد و یا vandalises یک بناییادبود و یا مجسمه. قانون فدرال اجازه مجازات تا 10 سال زندان برای “عمدی آسیب” از اموال فدرال.

نظم همچنین خواستار حداکثر دادستان برای هر کسی که تحریک به خشونت و فعالیت های غیر قانونی و تهدید دولت و سازمان های اجرای قانون محلی است که قادر به محافظت از بناهای تاریخی با کاهش بودجه فدرال.

آقای ترامپ اعلام کرد در اوایل روز شنبه در توییتر که او تا به حال به منظور امضا و آن را به نام “قوی است.”

جکسون مجسمه

در روز قبل از آن رئیس جمهور با استفاده از توییتر به تماس برای دستگیری معترضان درگیر با تلاش برای پایین آوردن جکسون مجسمه از پارک لافایت.

آقای ترامپ نوشت: “بسیاری از مردم در زندان با بسیاری از دیگران که در پی برای Vandalization از اموال فدرال در پارک لافایت. 10 سال زندان!”

“این arsonists دولت برای غارتگران و آشوبگران شده اند تا حد زیادی متوقف شد” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است. “من در انجام آنچه لازم است برای امن نگه داشتن جوامع ما و این مردم را به عدالت به ارمغان آورد!”

معترضان دوشنبه شب اقدام به کشیدن جکسون مجسمه را با طناب و زنجیر است. پلیس دفع معترضان و مهر و موم کردن لافایت پارک شده بود بازگشایی عمومی برای بیش از یک هفته پس از تظاهرات در برابر مرگ جورج فلوید در دست پلیس در ایالت مینه سوتا. روز سه شنبه پلیس پاک کردن کل منطقه در اطراف گوشه ای از 16 و ثانیه خیابان – تحت فشار قرار دادند و تظاهر به دور از تقاطع بود که به تازگی تغییر نام Black Lives Matter پلازا توسط شهرستان.

آمار منتشر شده توسط اداره پلیس شهری نشان می دهد که نه نفر دستگیر شدند سه شنبه شب و در مجموع 12 دستگیر بین دوشنبه و چهارشنبه. وجود دارد هیچ اعتراض مربوط به دستگیری پنج شنبه با توجه به MPD داده است.

تظاهر کنندگان شده اند به طور فزاینده ای جسارت مورد هدف قرار دادن مجسمه تلقی توهین آمیز یا نامناسب است. در ژوئن 19, یا Juneteenth این روز به مناسبت پایان برده داری در ایالات متحده تشویق جمعیت puled پایین مجسمه مؤتلفه ژنرال آلبرت پایک. مجسمه ایستاده بود در زمین فدرال بود و در برابر تلاش های قبلی توسط واشنگتن, دولت برای حذف آن است. با توجه به شرکت کنندگان افسران پلیس بودند در صحنه اما تلاش برای دخالت.

هدف از این مجسمه تبدیل به یک فریاد حمایت طلبی برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر محافظه کاران است. بلافاصله پس از رحلت اساسنامه سرنگون شد و به آتش کشیده شد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نام حادثه یک “ننگ به کشور ما!” در توییتر.

روز سه شنبه او در توئیتر خود نوشت: “من باید با مجوز دولت فدرال به دستگیری هر کسی که vandalizes و یا از بین می برد هر بنای مجسمه و یا دیگر مانند اموال فدرال در آمریکا تا 10 سال زندان در هر جانبازان یادبود حفظ قانون و یا سایر قوانین که ممکن است مربوط است.”

دیدگاهتان را بنویسید