مغلوب ساختن پیشی جستن مذاکرات با آمریکا طرفدار ورزش رهبران به بحث در مورد ویروس

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صحبت بسیاری از ایالات متحده ورزشی طرفدار رهبران در مورد تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: او به دنبال به جلو به از سرگیری مسابقات “را به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم.”

“من می خواهم طرفداران در عرصه های ناروا” گفت: بعد از آن در یک جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید است. “من فکر می کنم … هر زمان که ما آماده هستیم. به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم بدیهی است. و طرفداران می خواهم به عقب بیش از حد. آنها می خواهند برای دیدن بسکتبال و بیس بال و فوتبال و هاکی. آنها می خواهند برای دیدن ورزش خود را. آنها می خواهند برای رفتن بر روی زمین های گلف و تنفس خوب تمیز, زیبا هوای تازه است.”

یک فرد با دانش مستقیم از تماس گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن معتقد است فصل NFL – برنامه ریزی برای شروع سپتامبر. 10 – در زمان شروع خواهد شد با طرفداران در صندلی. اما که به نظر می رسید بیش از حد خوش بینانه برای کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom بود که از او پرسید آیا فکر NFL فصل شروع می شود در زمان.

“من پیش بینی است که اتفاق می افتد در این حالت” Newsom گفت.

NBA, NHL, NFL و لیگ اصلی بیس بال بودند همه نمایندگی های خود را در کمیسیون – آدم نقره, Gary Bettman راجر Goodell و غارت مانفرد بود. هیچ یک از کسانی که لیگ منتشر شد نظر عمومی.

شخص دوم با آگاهی از تماس گفت: برخی از کمیسیون نقره شامل تاکید کرد به تهمت که آنها در حال کار بر روی چندین فصل از سرگیری برنامه اما هشدار داد هیچ چیز نمی تواند حرکت رو به جلو و بدون ترخیص از مقامات بهداشت عمومی. مردم به صحبت کرد AP خواست نامش فاش نشود چرا که هیچ بحث از این تماس بود که نشان داد publicly.

دیگران در تماس شامل PGA Tour کمیسر جی موناهان, تور LPGA کمیسر مایک Whan Indianapolis Motor Speedway صاحب راجر Penske, UFC جمهور Dana White, World Wrestling Entertainment صاحب وینس مک ماهون MLS کمیسر همین Garber, WNBA کمیسر کتی Englebert و Breeders’ Cup جمهور جلب فلمینگ.

ملی فوتبال زنان لیگ کمیسر لیزا بیرد را شامل نمی شد در تماس و لیگ بود و نه خوشحال. “به عنوان یک رهبر در زنان حرفه ای ورزش NWSL خواهد خوش شانس برای شرکت در هر آینده بحث بین ورزش لیگ برتر در ایالات متحده و کاخ سفید” لیگ گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب کمی بازیکنان لیگ برتر در روز شنبه به tweeting به آنها بگویید “قطع در آن وجود دارد! ما شما را در این زمینه و می دانم که شما خواهد شد بازی بیس بال به زودی. ما را از این طریق دریافت کنید با هم و خفاش ها خواهد بود نوسانی قبل از اینکه شما آن را می دانم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: نیاز اجتماعی فاصله مؤثر است 14 سال پسر بارون. رئیس جمهور گفت که پسر خود را به عنوان یک ورزشکار خوب و فوتبال فن.

“ما باید برای بازگشت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما باید به عقب بر گردیم. به یاد داشته باشید که. ما به عقب بر گردیم و ما به عقب بر گردیم به زودی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید