مغلوب ساختن پیشی جستن پاکستان اخراج از کشور برای کمک به عراق مهاجران مسیحی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده دوشنبه “را به مطمئن شوید که ما همه چیز را ما می توانیم” را به سپر مسیحی عراق مهاجران از اخراج.

رئیس جمهور وعده آمد و در طول نیم ساعت سخنرانی برای کارگران در حومه دیترویت محور کارخانه.

به عنوان سفارشی خود آقای ترامپ لمس در تعدادی از موضوعات در یک زمان کوتاه به خصوص خود قیمت جدید موافقتنامه تجارت آزاد بین ایالات متحده و مکزیک و کانادا است.

“ما در حال رفتن به مطمئن شوید که ما همه چیز را ما می توانیم به نگه داشتن مردم که شده به این کشور از راه آسیب است” آقای ترامپ گفت: ارائه ویزا پسوند به مهاجران است. او در سمت چپ مشخص نیست چه کسی خواهد بود واجد شرایط برای باقی می ماند در ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی به منظور جلوگیری از ورود به آمریکا از اتباع از هفت سازمان ملل از جمله عراق تا به حال باعث مهاجرت حملات در ماه ژوئن سال 2017 قرار داده شده است که حدود 1400 عراقی به بازداشتگاه های اداره مهاجرت. Chad stewart و در کنگره ایالات متحده اندی لوین دموکرات که نشان دهنده یک حومه دیترویت منطقه, معرفی قانون برای جلوگیری از اخراج.

“رئیس جمهور کلمات الهام بخش من با خوشبینی محتاطانه اما به من اجازه دهید بسیار روشن – امداد باید توسعه یافته برای تمام اتباع عراقی که در صورت خطر اگر آنها در حال تبعید در برابر خود خواهد شد” آقای لوین گفت: در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر