مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل سابق مایکل کوهن از سلول انفرادی

مایکل کوهن سابق شخصی وکیل به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حذف شده از سلول انفرادی در زندان فدرال که در آن او در زمان خدمت برای نقض مالی مبارزات انتخاباتی قوانین وکیل او گفته رویترز در روز شنبه.

کوهن منتقل شد و در روز چهارشنبه به ویژه واحد مسکن در Otisville فدرال تادیبی موسسه در ایالت نیویورک یک انضباطی بخش از زندان رویترز گزارش این هفته است.

کوهن وکیل راجر آدلر گفت: کوهن به حال منتقل شده است و از سلول انفرادی روز جمعه را با ارائه دلیل. ایالات متحده آمریکا اداره زندانها (BOP) گفت: این اظهار نظر نمی کنم در حبس شرایط فردی زندانیان.

قبل از انتقال کوهن به حال شده که در یک حداقل امنیت اردوگاه در مرکز است که حدود 70 مایل (110 متر) در شمال غربی شهر نیویورک است.

کوهن که یک بار گفت که “یک گلوله” برای مغلوب ساختن پیشی جستن محکوم به سه سال زندان در سال 2018 برای کارگردانی hush پرداخت به پورنوگرافی ستاره فیلم Stormy Daniels و سابق Playboy, مدل, Karen McDougal, که ادعا کرد که آنها تا به حال امور با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. آقای تهمت را رد کرده است داشتن برخورد.

در ماه مارس کوهن فشرده منتشر شود در اوایل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که با چکش ایالت نیویورک و ظاهر در زندان های سراسر کشور است.

اداره زندانها گفت که از جمعه 318 زندانیان فدرال و 163 کارکنان تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید. پنج زندانی و چهار کارکنان در Otisville باید آزمایش مثبت با توجه به این اداره است.

آقای آدلر گفت که او نگران است که زندانیان و اصلاحات افسران نیست به طور معمول آزمایش ویروس و گفت: دفتر “ممکن است underreporting بروز این بیماری همه گیر.”

کوهن قرار داده شد در انفرادی پس از دیگری اهل بیت و شکایت خود را در مورد استفاده از اینترنت یک منبع آشنا با این موضوع گفته رویترز این هفته است.

او واجد شرایط برای انتشار در ماه نوامبر 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید