‘مغلوب ساختن پیشی جستن H-1B ممنوع است و هیچ ربطی به صرفه مشاغل در آمریکا’

در ژوئن 22, کاخ سفید در یک اعلامیه محدود کردن صدور غیر مهاجرتی ویزای کار در سراسر هیئت مدیره که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به سرکوب شغل های آمریکا در رفتن به کارگران خارجی. گسترده ترین تاثیر ممکن است احساس در کارگران ماهر به خارج از کشور به دنبال ویزای H-1B — در بخش بزرگی اعطا شده به اتباع هند در هر سال است. در مصاحبه با هندو, Sheela Murthy, بنیانگذار Murthy, قانون شرکت متخصص در موارد مهاجرت و بر اساس مریلند, ایالات متحده مورد بحث و بررسی تاثیر جمهور تهمت تصمیم بر اقتصاد و مهاجرت. ویرایش گزیده ای:

چه حس خود را از قوس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیاست های مهاجرتی با شروع از سال 2016 ؟

تا حدی آن است که فقط در یک روند تکاملی است. حتی قبل از اینکه او رئیس جمهور شد, نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت در مورد چگونه او احتمالا رفتن به بعد از مهاجران و مهاجرت اگر چه او اجازه نمی دهد گربه از کیسه بیش از H-1B یا حرفه ای کارگران است. او در مورد ساخت دیوار در مورد جلوگیری از افرادی که شکست قانون ایالات متحده از آمدن به کشور است. اما به عنوان به زودی به عنوان او انتخاب خود را تمرکز بر ممنوعیت سفر [در بازدید از برخی کشورهای مسلمان می پردازد] در اطراف ژانویه سال 2017 مختلف اجرایی سفارشات تجدید تمرکز بر روی ساختمان روی دیوار تهدید به قطع اشتغال مجوز اسناد و مدارک.

آنچه که تاثیر این اعلام در کسانی که در رده ویزای H-1B و شما در سراسر موارد از مردم در مواجهه با سختی ها?

کسانی که ویزای H-1B و یا به دنبال آنها را از درون ایالات متحده و تشکیل پرونده برای پسوند یا اصلاحات نمی توان با 22 ژوئن اعلام. اما آن را باعث تشدید این مشکل برای کسانی که ممکن است در سفر خارج از کشور شاید به صورت مختصر تعطیلات و یا به دلیل یک اورژانس خانواده مانند پدر و مادر بودن ناخوشی و کسی که گیر شده اند وجود دارد از اواخر ماه مارس است.

هند تعطیل حریم هوایی خود را به پروازهای تجاری در اطراف این زمان است.

در مارس 22 اعلام آقای ترامپ هدفمند ویزای مهاجرت از کسانی که گیر کرده در خارج از کشور در تلاش برای آمدن به ایالات متحده به عنوان دارندگان کارت سبز در درجه اول مبتنی بر خانواده مهاجرت. آنها ممکن است قادر به بازگشت به ایالات متحده حداقل تا 31 دسامبر 2020. در اعلام مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفته است که این حق را برای گسترش این ویزا صدور ممنوعیت فراتر از این تاریخ اگر شرایط طوری حکم.

این حرکت واقعا در مورد مهاجرت گسترده سرکوب برای محافظت از مشاغل آمریکا از اتباع خارجی و یا انگیزه های سیاسی در چارچوب مبارزات انتخاباتی ؟

بله آنها با استفاده از COVID-19 همه گیر و تاثیر اقتصادی آن به تمرکز در دستور کار سیاسی خود را. این هیچ ربطی به با صرفه مشاغل در آمریکا. تحقیقات نشان داده است که برای بزرگترین شرکت های فن آوری و شرکت های دیگر است که عمده درآمد تولید کنندگان ویزای H-1B کمک می کند تا به ایجاد شغل برای کارگران آمریکایی که در آوردن بالا-مهارت افراد در واقع می تواند به تقویت اقتصاد ایالات متحده. در که آب و هوا به واسطه کار بد برای آن دسته از افرادی که لزوما بیشتر بسیار تحصیل کرده و یا دارای بالاترین مهارت های فنی بد است به دلیل آن است که رفتن به ایجاد شغل اما در واقع دور شغل.

شرکت مدیران اجرائی از جمله سوندار پیچای گوگل و تسلا Elon Musk را مورد انتقاد قرار اعلام شده است. وجود خواهد داشت یک مقاومت مواجه از شرکت های بزرگ امریکا از طریق لابی و یا دعاوی دارد ؟

من فکر می کنم وجود خواهد داشت و پرونده های حقوقی فقط به عنوان وجود دارد بسیاری از مهاجرت های مربوط به اجرایی سفارشات تا کنون از جمله ممنوعیت سفر و ساختمان و دیوار و خانواده جداسازی در مرز. آن را می سازد حتی کمتر حس برای مثال اگر یک ثانیه-4 ویزا دارنده یک مرد متاهل از ویزای H-1B دارنده که کار نمی کند در آمریکا و به هند رفت برای آنچه که آنها فکر می کردند می تواند یک تعطیلات کوتاه در حال حاضر گیر برای نه ماه از خانواده هایشان جدا شده در ایالات متحده آمریکا

مانند یک فرد صفر تاثیر در نظر گرفتن دور ایالات متحده ، این نوع از دعاوی که برنده نسبتا به آسانی. اما پرونده های حقوقی را در زمان و پول است. سازمان هایی مانند اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا پر شده اند این دعاوی pro bono و یا در کاهش هزینه.

اگر آقای ترامپ برنده و گسترش صدور ویزا بان فراتر از 31 دسامبر 2020 نمی تاثیر بر مشاغل بیشتر می شود?

با توجه به زمان ویزای H-1B و کسانی که در ایالات متحده در حال حاضر آن است که یک مشکل نیست. بسیاری از زمان H-1B دادخواست نخواهد بود به هر حال موثر تا 1 اکتبر سال 2020 است که شروع سال مالی 2020-21 ایالات متحده گمرک و مهاجرت. اگر برخی از این متقاضیان اتفاق می افتد به خارج از کشور آنها در حال رفتن به دریافت ویزا برای سفر به آمریکا در H-1B وضعیت.

از سوی دیگر اگر برخی از کسانی که مردم دیگر ویزا بیایید می گویند ویزای توریستی راه در این اعلامیه نوشته شده است برای آنها وجود دارد ممکن است بالقوه راه گریز قانونی وارد ایالات متحده که ویزا و حضور در جلسات و یا سفر در تعطیلات به عنوان در هر مورد نیاز ویزا و در زمان قانونی قاب لازم برای جلوگیری از تقلب اتهامات فایل برای تغییر وضعیت در آمریکا از نظر قانونی برای تغییر از خود موجود ویزای H-1B. سپس آنها قادر خواهند بود برای شروع کار بر اساس قبل از H-1B تصویب.

اگر جو بایدن برنده انتخابات خواهد مهاجرت سیاست نگاه بسیار متفاوت از آنچه در آن است زیر نظر آقای ترامپ?

از لحاظ تاریخی جمهوری خواهان قرار است به مراتب بیشتر طرفدار کسب و کار و دموکرات ها به طرز عجیبی بیشتر حمایتی. ما در حال دیدن یک کمی از واژگونی در اینجا به دلیل تهمت و دولت متمرکز شده است در حال حمایت از بسیاری جهات تحت پوشش کمک به کارگران ایالات متحده است. جو بایدن که از خارج آمده به شدت با توجه به سیاست های مهاجرتی اما داشتن شده است معاون رئیس جمهور تحت باراک اوباما به طور کلی مشاهده شده است که در ادامه برخی از سیاست تفکر است که دولت. من نمی دانم که جو بایدن به دنبال به طور کامل تغییر شکل مهاجرت راه تهمت و دولت در آن نگاه کرد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>