مغلوب ساختن پیشی جستن H-1B سیاست مضر به اقتصاد ایالات متحده: USIBC

تعلیق موقت H-1B و دیگر غیر-ویزای مهاجرت توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همراه با دیگر سیاست های محدود کننده در مهاجرت است که مخل به ایالات متحده و اقتصاد آن رئيس جمهور از بالا آمریکایی کسب و کار گروه حمایت کرده است.

آن (اعلام) مایه تاسف است, Nisha دسای Biswal رئیس جمهور آمریکا در هند شورای کسب و کار (USIBC) گفت: توافق هسته ای در یک مصاحبه.

آقای ترامپ بود در اوایل این هفته با صدور بیانیه به تعلیق صدور ویزای H-1Bمحبوب در میان است حرفه ای همراه با دیگر خارجی ویزای کار برای بقیه سال.

همچنین بخوانید: سرمقاله | داونینگ کرکره: در H1-B ویزا توقف

آقای ترامپ استدلال کرد که گام های ضروری برای کمک به میلیون ها نفر از آمریکایی ها که از دست داده اند شغل خود را به دلیل بحران اقتصادی کنونی. اما ما اتاق بازرگانی و USIBC موافق نیست.

“من فکر می کنم که ایالات متحده بهره مند است تا حد زیادی در طول سال های پی در پی امواج مهاجرت و به ویژه کارگران ماهر شده اند که در آینده در این ویزای H-1B و L-1 یک ویزا که باید فعال استعداد لازم برای آمدن و تقویت کارگران آمریکایی در حمایت از فناوری زمینه” خانم Biswal گفت.

‘خواهد صدمه دیده است امریکا خود رقابت’

“جالب اینجاست که بسیاری از شرکت های که استفاده از H-1B کارگران نیز با استفاده و ایجاد برنامه های آموزشی برای ایجاد مجتمع تیم است که می تواند حمایت از کار. و است که می تواند بیشتر کارگران آمریکایی به مهارت های لازم برای این شغل او گفت:. بنابراین در محدود کردن برنامه من فکر می کنم آن است که در واقع رفتن به مانع upskilling کارگران آمریکایی قادر به گرفتن بر روی بسیاری از این مشاغل ” خانم Biswal گفت.

“چالش که شرکت ها این است که این کار باید انجام شود و شرکت هایی که در حال ارائه این خدمات و شرکت هایی که در حال استفاده از این استعداد اگر استعداد نیست در دسترس در ایالات متحده, من نگران هستم که این شغل را در واقع رفتن دریایی,” او گفت:.

“کشورهای دیگری نیز هستند که در حال رقابت برای جلب برخی از این سرمایه گذاری را در این کارگران به عنوان یک رقیب برای آمریکا,” او گفت:. مشاهده است که ایالات متحده یک مرکز نوآوری و استعداد او اشاره کرد که آقای تهمت سیاست ویزای کار تنها رفتن به صدمه زدن به امریکا خود رقابت مهار اقتصادی سرمایه گذاری و اثر معکوس.

“ایالات متحده توانسته است به رشد و در سر تحقیق و توسعه و نوآوری از آنجا که ما برای بیش از چند دهه و چند دهه است قادر به قرعه کشی بهترین و درخشان ترین از سراسر جهان,” او گفت:.

با استناد به ما اتاق های بازرگانی و مدیر عامل شرکت تام Donohue بیانیه پس از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام خانم Biswal گفت: ما به عنوان مدیر عامل شرکت تام Donohue بود که اگر ما با قرار دادن یک “نه خوش آمدید’ ثبت نام در درب ما, پس از آن من فکر می کنم آن را تحت تاثیر قرار توانایی آمریکا بود به عنوان بزرگ به عنوان آن را در هر دو شرایط جامعه ما و اقتصاد است.

USIBC است که بخشی از ما در اتاق بازرگانی.

اما خانم Biswal گفت: هند-ما روابط بسیار عمیق و گسترده است.

“بنابراین در حالی که این (سیاست ویزا) قطعا پشتیبانی نمی کند ما-هند رابطه, من فکر می کنم که رابطه به اندازه کافی قوی و مهم برای هر دو کشور به مقاومت در برابر هر فردی شکست. ما دیده ایم که بارها و بارها “او اظهار داشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>