روز قبل از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به هند, چهار سناتور که توصیف خود را به عنوان “دوستان دیرین هند” نوشته شده است به وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo درخواست برای یک ارزیابی از وضعیت در کشمیر و همچنین تابعیت متمم قانون (CAA) و ثبت ملی تابعیت (NRC).

نامه مورخ 12 فوریه همکاری امضا شده توسط دموکرات کریس ون Hollen (مریلند) و دموکراتیک شلاق زدن, دیک دوربین (ایلینوی) و جمهوری خواهان تاد جوان (ایندیانا) و مغلوب ساختن پیشی جستن متحد لیندزی گراهام (کارولینای جنوبی).

“ما ارسال به دوستان دیرین هند در مورد برخی از نگران اقدامات صورت گرفته توسط دولت فعلی” سناتور نوشتن. “هند در حال حاضر اعمال طولانی ترین-همیشه اینترنت تعطیل توسط یک دموکراسی اخلال در دسترسی به مراقبت های پزشکی, کسب و کار و آموزش و پرورش برای هفت میلیون نفر است. صدها کشمیری باقی می ماند در ‘پیشگیرانه بازداشت’ از جمله کلید چهره های سیاسی.”

این نامه می پرسد برای یک ارزیابی در 30 روز از تعداد افراد بازداشت شده در ارتباط با ماده 370 و “این که آیا بازداشت شدگان تحمل شکنجه یا دیگر اشکال بدرفتاری”.

آن را نیز می پرسد برای یک ارزیابی از محدودیت در آزادی مذهبی و ارتباطات در جامو و کشمیر دسترسی به این منطقه توسط ناظران مستقل خارجی روزنامه نگاران خارجی, دیپلمات های کنسولی عوامل و سازمان های بین المللی و سازمان های غیر دولتی.

در نهایت این نامه به دنبال یک ارزیابی از “تعداد افراد و… در خطر statelessness دلخواه محرومیت یا انکار ملیت اخراج و یا بازداشت های خودسرانه موجب به دولت هند آخرین ملی ثبت نام از شهروندان لیست و هر گونه استفاده بیش از حد از زور توسط مقامات علیه تظاهرکنندگان مخالف شهروندی اصلاح عمل می کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی