‘مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت خواهد صدمه دیده است آمریکا بیش از چین’

دولت چین رسانه ها و دولت هنگ کنگ به شدت انتقاد کرد روز یکشنبه در ایالات متحده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نذر برای پایان دادن به هنگ کنگ وضعیت ویژه اگر پکن تحمیل جدید قوانین امنیت ملی در این شهرستان است که فرح برای اعتراض.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه متعهد به “اقدام به لغو هنگ کنگ درمان ترجیحی به عنوان یک جدا آداب و رسوم و سفر خاک” و اعمال تحریم بر نامشخص افراد بیش از پکن قوانین جدید در مرکز مالی.

اما دولت چین رسانه ها تحت فشار قرار دادند که این امر صدمه زدن به ایالات متحده بیشتر از چین است. “باتوم از تحریم هایی که ایالات متحده brandishing را نمی ترساند هنگ کنگ و نمی خواهد آورد چین پایین” چین حزب کمونیست سخنگوی این روزانه مردمنوشت: در یک تفسیر. جهانی بار نوشت: “چین در حال حاضر آماده برای بدترین. مهم نیست که تا چه حد آمریکا می رود چین را حفظ خواهد کرد آن شرکت است.”

در نشانه ای از مانور دیپلماتیک دولت آمریکا گفت: آن را قرار داده و یکی از آن نخست هنگ کنگ خواص برای فروش. یک سخنگوی کنسولگری ایالات متحده در هنگ کنگ گفت: این بخشی از یک جهانی برنامه که “تقویت دولت ایالات متحده حضور در هنگ کنگ” از طریق سرمایه گذاری مجدد در مناطق دیگر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>