ترکیه دادگاه جملات 121 به زندگی برای کودتا پیشنهاد

یک دادگاه ترکیه روز جمعه دست پایین زندگی جملات به 121 نفر برای شرکت در این سال 2016 اقدام به سرنگونی رئیس جمهور رجب طیب اردوغان رسانه های دولتی گزارش شده است.

دادگاه در آنکارا محکوم 86 مظنون به “تشدید” حبس ابد برای “تلاش برای نقض قانون اساسی” در حالی که 35 نفر بودند که با توجه به زندگی, جملات برای همان جرم رسمی “آناتولی” گفت. تشدید جمله زندگی است سخت تر از نظر بازداشت. آن را در آورده بود به جای مجازات اعدام که ترکیه را لغو کرد و در سال 2004 به عنوان بخشی از درایو خود را برای پیوستن به اتحادیه اروپا.

در مجموع 245 مظنون بودند در دادگاه در این مورد مربوط به حوادث در ژاندارمری کل فرماندهی در جولای 15, 2016 در پایتخت ترکیه.

یکی دیگر از مظنون سرهنگ سابق Erkan Oktem داده شد و نه تشدید زندگی جملات برای “قتل عمدی”, Anadolu گزارش شده است.

شکست خورده کودتای چپ 248 نفر کشته به استثنای 24 putschists کشته شدند که شب.

ترکیه وزیر دادگستری Abdulhamit گل در هفته گذشته گفت: 15 کودتا مربوط به محاکمات ادامه داد: از مجموع 289.

که دادگاه آغاز شد و در سال 2017 است و انتظار می رود به زودی تکمیل گردد. ترکیه می گوید ایالات متحده بر اساس واعظ فتح الله گولن دستور کودتای شکست خورده ادعای او به شدت رد می کند. دهها هزار نفر از مردم دستگیر شدند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>