ترکیه حملات هواپیماهای بدون سرنشین کشتن 26 سربازان سوری در شمال غربی سوریه: نظارت بر

ترکیه حملات هواپیماهای بدون سرنشین کشته شدن 26 سربازان سوری در شمال غربی سوریه روز شنبه به ناظر حقوق بشر سوریه جنگ مانیتور گفت.

پیش از آن در روز انتخابات ریاست جمهوری رجب طیب اردوغان تهدید به اقدامات تلافی جویانه برای کشتار ده ها تن از نیروهای ترکیه در سوریه در روز پنج شنبه.

“بیست و شش نفر از اعضای ارتش سوریه کشته شدند که ترکیه هواپیماهای بدون سرنشین هدف قرار مواضع نیروهای رژیم در ادلب و حلب” که در بریتانیا مستقر در رصدخانه گفت.

آشکار تلافی آمد پس از 33 سرباز ترک کشته شدند در حمله هوایی سوریه توسط نیروهای رژیم در روز پنج شنبه. یک 34th سرباز بعد از جراحات درگذشت.

روسیه-حمایت نیروهای رژیم را از ماه دسامبر به رهبری یک نظامی صهیونیست گذشته عمده دژ شورشی از ادلب در شمال غربی سوریه که در ترکیه با پشتیبانی از برخی از گروه های شورشی.

یورش باعث شده است که تقریبا یک میلیون نفر-عمدتا زنان و کودکان — به ترک خانه ها و پناهگاه های سازمان ملل متحد می گوید.

تنش باید مشخصی در هفته های اخیر بین آنکارا و مسکو که رابطه تست شده توسط نقض 2018 مقابله برای جلوگیری از یک رژیم توهین آمیز در یمن است.

ترکیه با اعزام نیروهای نظامی به مشاهده پست ها در سوریه که تحت قرارداد.

جنگ داخلی در سوریه به کشته شدن بیش از 380,000 مردم پس از آن آغاز شده در سال 2011 با سرکوب وحشیانه تظاهرات ضد دولتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>