لاک پشت قاچاق راکت گران در Odisha

یک inter-State live لاک پشت قاچاق راکت گران بود توسط مسئولان جنگل در Odisha را Malkangiri, منطقه در روز پنج شنبه با تصرف به عنوان بسیاری از 43 هندی, لاک پشت فراتی.

چهار نفر از افراد درگیر در این راکت دستگیر شدند و تحقیقات برای ردیابی دیگران را. اقدام به یک نکته یک تیم از پرسنل Motu جنگل محدوده حمله MPV-83 MPV-42 و MV-79 روستا (MV مخفف ‘Malkangiri, ایجاد کرد و MPV برای ‘Malkangiri, Poteru ایجاد کرد’ به عنوان در نامگذاری روستاها در منطقه).

چهار نفر گرفتار قرمز دست در حالی که آنها تجارت هند زندگی می کنند نرم پوسته لاک پشت. بازداشت نفر شامل دو نفر از MV-96 روستا و دو نفر دیگر از MPV-65. با توجه به جنگل مقامات شخص مهم در میان یکدسته از راکت یک مرد از MPV-65 که هنوز دستگیر.

با توجه به یک رنجر از Motu جنگل محدوده Balram نایاک لاک پشت شده بود قاچاق به منطقه از کاکینادا منطقه آندرا پرادش. هر لاک پشت بود که برای به فروش می رسد در اطراف ₹500 در بازار محلی است. این خزندگان نادر به فروش می رسد برای گوشت است.

43 ضبط لاک پشت ها منتشر شد به Satiguda مخزن Malkangiri, منطقه. یک مورد بوده است تسلیم تحت حیات وحش (حفاظت) قانون سال 1972 در برابر بازداشت افراد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>