دو بيمار مسن تسلیم به کروناویروس در سنگاپور اول مرگ و میر ناشی از شیوع

دو نفر از جمله یک زن شد اول مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس در سنگاپور در این کشور وزارت بهداشت گفت: به عنوان کشور اعلام کرد کشت از اقدامات برای جلوگیری از گسترش این بیماری کشنده است که آلوده 385 نفر در کشور جزیره.

سنگاپور در روز جمعه تایید کرد 40 جدید COVID-19 نفر از جمله 30 وارداتی عفونت در نظر گرفتن مجموع تعداد 385 نفر در کشور است.

همچنین به عنوان خوانده شده | شیوع کروناویروس خواهد رسید سنگاپور اقتصاد در این سال: تجارت وزیر

دو مرگ و میر شامل 75 ساله سنگاپوری و یک 64 ساله اندونزیایی مردی که روز شنبه در وزارت بهداشت گفت.

این زن در ارتباط بود به این خوشه در زندگی کلیسا و ماموریت های سنگاپور و تا به حال سابقه بیماری های مزمن قلبی و فشار خون بالا گزارش کانال اخبار آسیا.

او نشان داد COVID-19 علائم در فوریه 9 و بستری شد به مرکز ملی بیماری های عفونی (NCID) در 23 فوریه برای ذات الریه و آزمایش مثبت برای این بیماری همان روز.

او توسعه عوارض جدی و مرگ او در مورد 7.50 a. m.

همچنین به عنوان خوانده شده | سرخپوستان توصیه برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به سنگاپور

انسان که تا به حال سابقه بیماری قلبی بستری شد در یک وضعیت بحرانی در NCID در 13 مارس پس از ورود به سنگاپور از اندونزی و گذشت در 10.15 صبح

قبل از ورود خود را در سنگاپور به او شده بود به بیمارستان منتقل شد در اندونزی برای ذات الریه.

در حالی که همه ما می دانیم که وجود خواهد داشت مرگ و میر در COVID-19 بيمار ما عمیقا متاثر شده خود را عبور از” وزیر بهداشت گن کیم یونگ گفت.

“من می دانم سنگاپور خواهد بود نگران و مضطرب است. ما باید شجاعت و نمی دهد به ترس ما. ما اعلام کرده اند یک سری از امن فاصله اقدامات روز گذشته و ما باید تمام اقدامات احتیاطی لازم برای حفظ خودمان و خانواده های ما امن” او گفت:.

از 385 موارد در سنگاپور در مجموع 131 به طور کامل بهبود از عفونت است. از 254 موارد تایید شده که هنوز در بیمارستان هستند پایدار و یا بهبود است.

 

برای کاهش خطر ابتلا به محلی انتقال مقامات روز جمعه دستور داد تمام حوادث و تجمعات با 250 یا بیشتر شرکت کنندگان به حالت تعلیق درآمد.

جدید و امن فاصله اقدامات معرفی شدند برای استفاده در اماکن عمومی مانند مغازه های خرده فروشی و رستوران ها برای اطمینان از جدایی از حداقل 1 متر در بین مشتریان.

جدید TraceTogether نرم افزار تلفن همراه نیز راه اندازی شد برای کمک به با تماس با ردیابی کردند.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز coronavirus ردیاب شمار تلفات ناشی از این ویروس در سطح جهان افزایش یافته است به 11,397 با بیش از 275,427 موارد گزارش شده در بیش از 160 کشور و منطقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر