دو مقامات بهداشت حذف شده در تریپورا

در حالی که هند در حال مبارزه سخت در برابر تهدید از coronavirus یک کلاهبرداری مالی مربوط به خرید کیت های آزمایش و دنده محافظ دارای لرزاند ملی بهداشت ماموریت (آنهم) در تریپورا.

دولت حذف دو بالا مقامات بهداشتی از پست های خود را در این ارتباط و دستور داده است تا در سطح بالا شد.

ممیزی داخلی پریما نظر شناسایی فساد در خرید تجهیزات و کیت های آزمایش و دنده محافظ معنای کادر پزشکی کار برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

اذعان به ناهنجاری

وزیر ارشد راتان لعل Nath, که همچنین سخنگوی شورای وزیران اذعان بی نظمی اما ادعا کرد که دولت بوده است بسیار سخت در مبارزه با تقلب در تمام سطوح دولت.

دکتر Debasish باسو وزیر بهداشت و خانواده وزارت رفاه و Aditi Majumder, ماموریت, مدیر NHM شده است از حذف پست های خود را. جایگزین آنها شده اند S. Rakesh و Shivsankar Jaiswal بود.

وزیر راتان لعل Nath اعلام کرد که قانون اساسی یک کمیته متشکل از صنایع و بازرگانی, منشی, Kiran Gitte اداری و مالی وزیر Tanushree Debbarma به انجام شد. کاوشگر کمیته داده شده بود دو هفته برای ارائه گزارش, مقامات گفت.

“هیچ دولت قبلی تا کنون در زمان چنین شتابزده عمل در امور اتهام فساد. پروب را حفاری از حقیقت و ما آن را دنبال خواهد کرد تا با اندازه گیری دقیق” آقای Nath گفت: newsmen.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>