دو کشته به عنوان زیر ساخت پل فرو می ریزد و در فرککا سد در غرب بنگال

دو نفر کشته و سه مجروح زمانی که یک زیر ساخت پل در فرککا سد سقوط در Baishnabnagar منطقه بنگال غربی را Malda منطقه در شب یکشنبه.

هفت نفر مشغول به کار بودند در سایت زمانی که یک شاهین که در حال نصب بین دو ستون پایین آمد.

بزرگراه ملی اقتدار هند (NHAI) داده است قرارداد برخی از سازمان ها برای ساخت و ساز از 1.5 متر پل در Ganga به موازات بزرگراه ملی 34. کار برای ساخت و ساز پل با هدف برنزه ملی بزرگراه آغاز شده در ژانویه 2019 شد و به احتمال زیاد تکمیل شده توسط پایان سال.

مرحوم شناخته شدند مهندس Srinivas رائو یکی از آندرا پرادش و Sachin Pratap یک کارگر ساختمانی از دهلی نو. مجروح شده و بستری Malda کالج پزشکی و بیمارستان. یک کارگر ساختمانی بسیار مهم است و قرار شده است در حمایت از زندگی. سرپرست پلیس Malda Alok Rajoria گفت که دو نفر در آن کشته و سه مجروح در این حادثه. او گفت که تحقیقات موازی انجام خواهد شد توسط NHAI مقامات و پلیس.

مرکز سرزنش

این حادثه موجب یک جنگ سیاسی از کلمات با Trinamool کنگره و کنگره با هدف قرار دادن مرکز و سازمان های مسئول برای ساخت و ساز پل.

Trinamool کنگره رهبر از Malda Krishnendu Narayan Chowdhury اتهام بی نظمی در ساخت و ساز پل توسط سازمان ها و گفت: “قطع پول” بود ، رهبر کنگره در Lok سبها Adhir Ranjan Chowdhury خواستار یک پروب و مناسب غرامت برای خانواده های مرده.

Malda BJP MP Khagen Murmu گفت که کسانی که مسئول گذشت نمی خواهد در امان خواهد بود.

بنگال BJP رئیس Dilip Ghosh گفت: این مرکز باید با نگاه به این حادثه و اقدام در برابر ساخت و ساز ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>