دو تسلیم به کروناویروس در آمریکا, نیویورک, اعلام وضعیت اضطراری در

دو نفر تسلیم رمان coronavirus در واشنگتن گفته است که روز شنبه در آوردن در سراسر کشور تلفات تا 19 در حالی که تعداد موارد تایید شده در نیویورک شروع به پریدن کرد 21 یک شبه و یک کشتی کروز با آلوده مسافران همچنان سرگردان در خارج از سان فرانسیسکو.

بیش از نیمی از ایالات آمریکا باید موارد گزارش شده از کروناویروس که در چین نشات گرفته در سال گذشته و باعث می شود که گاهی اوقات مرگبار بیماری تنفسی COVID-19. به عنوان شیوع طول می کشد ریشه زندگی روزمره تبدیل شده است به طور فزاینده ای مختل با کنسرت ها و همایش ها لغو شود و دانشگاه ها گفتن دانش آموزان به ماندن در خانه و شرکت در کلاسهای آنلاین.

سازمان دهندگان محافظه کار عمل سیاسی کنفرانس با مشخصات بالا سالانه گردهمایی که در مریلند در ماه گذشته گفت: یکی از شرکت کنندگان تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس پس از قرار گرفتن در معرض قبل از این رویداد. کسی تا به حال هیچ تعامل با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا معاون رئیس جمهور مایک پنس بودند که در حضور آمریکایی محافظه کار اتحادیه در بیانیه ای گفت.

این دو آخرین مرگ و میر در واشنگتن King County, سخت ترین ضربه منطقه در ایالات متحده پس از این ویروس در میان ساکنان در یک مرکز پرستاری در سیاتل و حومه کرکلند. اول مرگ و میر در ساحل شرقی اعلام شد اواخر جمعه با دو نفر تسلیم در فلوریدا.

خاموش کالیفرنیا مسافران در کشتی کروز که محروم شد از docking در سان فرانسیسکو پس از روی آزمایش مثبت برای رمان coronavirus نمی دانم در روز شنبه هنگامی که آنها ممکن است قادر به مرحله در ساحل.

آقای ترامپ گفت: در روز جمعه او را ترجیح می دهند Grand شاهزاده 2,400 مسافران و 1100 خدمه باقی می ماند در دریای اما که او می خواهم اجازه دهید دیگران تصمیم می گیرید که در آن او باید حوض.

پس از 19 خدمه و دو مسافر از 46 تست شده بر روی گراند شاهزاده خانم پیدا شد به این ویروس پنس گفت: اقیانوس پیمای گرفته خواهد شد به نامشخص و غیر تجاری بندر که در آن هر کس در هیئت مدیره تست خواهد شد دوباره که آن “که نیاز به قرنطینه خواهد بود قرنطینه” و کسانی که نیاز به مراقبت های پزشکی آن را دریافت خواهد کرد.

مقامات ایالات متحده همچنین شروع به ردیابی یکی دیگر از کشتی کروز است که ممکن است به اشتراک گذاشته اند خدمه با شاهزاده بزرگ یا الماس شاهزاده خانم یک کشتی دیگر که در آن coronavirus گسترش پردازنده آقای پنس گفت.

بزرگ شاهزاده خانم مسافر توصیف کسل کننده و گاهی اوقات تهوع منتظر اخبار از زمانی که خود را در برزخ خواهد شد.

“این اشکالات من که بستگان من در منطقه خلیج می دانم آنچه اتفاق می افتد با ما قبل از من انجام می دهم” الیزابت Aleteanu از کلرادو اسپرینگز گفت: در مصاحبه انجام شده از طریق Facebook.

او تبدیل 35 روز چهارشنبه در یک پنجره کابین مشترک با شوهر و دو فرزند جوان که در آن تاب رگ گاهی ترک او حالت تهوع.

“کروز مدیر و کارکنان به نام من تلفن کرد و خواند تولدت مبارک,” او نوشت. “آنها تحویل یک شاهزاده خانم نوت بوک, کارت تولد, مجموعه ای از دومینو و یک گل به کابین من. من مطمئن هستم که ما در حال گرفتن امروز. این یک گل بزرگ تنظیم … باعث می شود من فکر می کنم ما می شود در هیئت مدیره برای یک دقیقه.”

کاپیتان کشتی بود خطاب به مسافران زودتر به او می گویند او نمی دانم زمانی که آنها می تواند بارانداز و که یکی از مهمان بود که بدحال در روز جمعه گرفته شد کشتی خانم Aleteanu گفت. کشتی افزایش یافته است ارائه خود را از برنامه های تلویزیونی برای کمک به مسافران در گذر زمان, او گفت:.

مخمصه بزرگ شاهزاده خانم بود یادآور الماس شاهزاده خانم کروز بوش نیز متعلق به کارناوال پارسیان پیشرو در جهان کروز اپراتور. آن را قرنطینه کردن ژاپن در ماه فوریه و برای یک زمان بزرگترین غلظت از coronavirus موارد در خارج از چین است.

در نیویورک, تعداد موارد تایید شده شروع به پریدن کرد 21 یک شبه به یک ایالت در مجموع 76 نفر 10 از آنها بستری شده اند فرماندار اندرو کومو گفت: در روز شنبه. او با صدور بیانیه اضطراری.

“این اجازه می دهد تا سریع خرید و تسریع استخدام, است که آنچه ما نیاز داریم در حال حاضر” آقای کومو یک کنفرانس خبری گفت.

استفان هان کمیسر سازمان غذا و دارو گفت: در یک کنفرانس خبری در کاخ سفید در روز شنبه که در مجموع 2.1. میلیون coronavirus آزمون خواهد شده اند به غیر عمومی آزمایشگاه روز دوشنبه به عنوان برگ برنده دولت با هدف مقابله با انتقاد است که پاسخ آن به این بیماری شده است کند.

آقای هان گفت: تمرکز بر گرفتن تست به بالاترین مناطق در معرض خطر در واشنگتن و کالیفرنیا.

تولید کنندگان مختلف به زودی ارسال میلیون ها نفر تست های بیشتر, او گفت:. “چیزی که آنها به ما گفت که آنها باور دارند که آنها می تواند مقیاس تا پایان هفته آینده … برای ظرفیت 4 میلیون و آزمون های اضافی است که می تواند حمل شود” آقای هان گفت.

بیماری های دستگاه تنفسی گسترش به بیش از 90 کشور, کشته شدن بیش از 3,400 مردم و آلوده کردن بیش از 100 ، 000 در سراسر جهان است.

آسیب اقتصادی نیز شدت یافته و بازارهای سهام همچنان به جست و خیز کردن. به کاهش در برابر این ویروس در برخی از بانک ها در نیویورک در حال تقسیم تیم خود را از معامله گران بین نقاط مرکزی و متوسطه در سایت در نیوجرسی و کانکتیکات به گفته منابع آشنا با این موضوع.

Goldman Sachs Group Inc حال ترساندن هفته گذشته هنگامی که یک کارمند در آن پایین منهتن دفاتر گفت: بانک او تا به حال شده است در یک معبد خدمات در یک شهر حومه با یک وکیل است که بعد از آزمایش مثبت برای coronavirus. بانک گفت: کارکنان خانه فرستاده شد و تحت self-قرنطینه پس از آن “از فراوانی از احتیاط.”

کارمند داشتند و تماس با وکیل در خدمت و نشان داده است هر گونه نشانه ای از بیماری, بانک گفت. او انتظار می رود به بازگشت به کار هفته آینده هنگامی که آن را دو هفته پس از او با حضور در این سرویس است.

گلدمن نیز تمیز طبقه که در آن او کار می کرد در آن به ستاد. تمام طبقات باقی مانده عملیاتی هر چند گلدمن اجازه دهید کارکنان که احساس ناراحت کننده کار از راه دور آن را گفت.

“ما هیچ تایید موارد از کارکنان که قرارداد COVID-19 و تمام ساختمان های ما به طور کامل عملیاتی” بانک گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>