دو نیجریه دستگیر و با 104 گرم کوکائین

دو نیجریه که گفته می شود درگیر در فروش کوکائین گرفتار شده بودند توسط Telangana ممنوعیت و غیر مستقیم مقامات اداره در این شهرستان در روز یکشنبه.

اجرای تیم کشف و ضبط 104 گرم کوکائین از Zadi پاسکال (35) که باقی می ماند در Nagarjuna نگر مستعمره Tarnaka و Chukwudi Ebere مونیکا (30) ساکن Anderi, Mumbai.

معاون مالیات غیر مستقیم سرپرست N. Anji ردی گفت که Aric و Ebuka هر دو ساکنان بمبئی و بن از بنگلور, استخدام آقای پاسکال به عرضه کوکائین را به مشتریان خود.

“حدود چهار روز پیش Aric ارسال کوکائین از بمبئی با مونیکا. ما او را دستگیر و پاسکال در Tarnaka چهارراه همراه با کالای قاچاق” آقای ردی گفت. آقای پاسکال گفته به فروش کوکائین در ₹8,000 در هر گرم در Tarnaka چهارراه نزدیکی یک شرکت بیمارستان در Gachibowli و برخی مناطق دیگر در شهرستان.

مورد اصلی مقالات همراه با متهم و کشف و ضبط کالای قاچاق بودند تحویل به ایستگاه خانه افسر (شو) از ممنوعیت و غیر مستقیم بخش Musheerabad برای اقدام بیشتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>