دو پلیس فیلیپین کشته و دو زخمی در ایستگاه حمله

دو مرد بر روی یک موتور سیکلت افتتاح شد آتش سوزی در یک ایستگاه پلیس در جنوب فیلیپین, کشته شدن دو افسر و زخمی شدن دو نفر دیگر در یک پرت و دور افتاده استان طولانی گرفتار تروریسم پلیس گفت:.

پلیس محقق نزار Bakun گفت: یکی از متهمان مسلح با تفنگ M16 اخراج حداقل هفت بار در ایستگاه پلیس در پرنگ شهر سولو در استان شنبه شب پس از آن فرار کرد. دو تا از چهار پلیس بودند که در این حمله کشته در راه به یک بیمارستان است.

آقای Bakun گفته آسوشیتد پرس با تلفن که مهاجمان مشخص نشده اند اما ابو سیاف شبه نظامیان محلی و قاچاقچیان مواد مخدر در میان مظنونین اصلی.

قوی تر ضد ترور قانون که در کنگره به تصویب رسید و به رئیس جمهور فرستاده رودریگو Duterte برای ورود به قانون اهداف چنین گروه ابو سیاف کوچک اما خشونت آمیز گروه در لیست سیاه ایالات متحده و فیلیپین به عنوان یک سازمان تروریستی برای باج ربایی, گردن زدن و بمب گذاری.

مخالفان اما باید مطرح alarm بیش از قانون که اجازه می دهد بازداشت مظنون تا 24 روز بدون حکم و یا اتهامات جنایی. آنها می گویند آن را تهدید آزادی مطبوعات و عادی مخالفت با آن تعریف گسترده از تروریسم است.

چند صد ابو سیاف شبه نظامیان هنوز در فقیر سولو و دور افتاده جزیره استان عمدتا در اجرا از ثابت حملات نظامی. بسیاری از آنها تسلیم و یا کشته شده اند یا دستگیر شده در سال های اخیر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>