دو قرنطینه در Mizoram هیچ علائم کروناویروس

دو نفر که در بازگشت از چین گوانگدونگ استان در ژانویه نگه داشته شده است در قرنطینه گذشته 15 روز مقامات در Mizoram گفت.

دولت بهداشت و درمان معاون وزیر Lalngura Tlau گفت: این دو نشان داده اند و نه هر گونه علائم عفونت کرونا ويروسی شده اند و نگه داشته و از تماس با دیگران به عنوان یک اقدام احتیاطی.

آقای Tlau نیست افشای هویت دو چین-بازگشت Mizos و مشخص نیست که قرنطینه.

سلامت رسمی نیز گفت: newspersons در ایالت ایزوال که Mizo دانشجویی که وارد روز دوشنبه با پرواز بود به نمایش در Lengpui فرودگاه اگر چه او به نمایش در دیگر فرودگاه در هند در هنگام ورود.

‘تماس با دانشجويان

“دولت ما در تماس با تمام Mizo دانش آموزان مشغول به تحصیل در چین است. ما در تماس منظم از طریق یک برنامه پیام رسانی و دانش آموزان گفت که آنها را تحت تاثیر قرار شده است که آنها زندگی می کنند به مراتب از ووهان که این ویروس گسترش یافته است.” گفت: آقای Tlau.

در ضمن آسام دولت گفت: هیچ coronavirus مورد گزارش شده در دولت است.

یک مرد از مرکزی آسام را Morigaon که در بازگشت از کرالا دو روز پیش بود قرنطینه پس از او نشان داد علائم این ویروس در فرودگاه.

“مرد نگه داشته شده است در انزوا به عنوان یک اقدام احتیاطی پس از او مبتلا به تب بالا. او است که یک مورد عفونت کروناویروس گفت:” رامش Talukdar سرپرست گواتی دانشکده پزشکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>