دو معلم محکوم تحت POCSO

مدرس دادگاه عالی روز سه شنبه دو محکوم معلمان از دولت و دختران متوسطه در مدرسه چنگلپتو به پنج و سه سال از دقیق حبس برای داشتن از نظر جنسی مورد آزار و اذیت بسیاری از کلاس یازدهم و دوازدهم دانش آموزان در سال 2012. آن را ابراز تاسف در مورد ناتوانی خود را در اعطای بسیار شدید با توجه به این دادگاه شکست به قاب اتهامات تحت دقیق مفاد قانون است.

پس از معکوس مارس 2018 تبرئه منظور از Mahila دادگاه در Chengelpet عدالت P. Velmurugan گفت: “متاسفانه” محاکمه در دادگاه به حال به قاب اتهامات محدود تحت مفاد قانون و او نمی تواند آنها را محکوم فراتر از آن اتهامات و بدون فراهم آوردن آنها فرصت دفاع. بیشتر, آن را نمی خواهد بود مناسب به منظور اعاده دادرسی در این پرونده در این مرحله با توجه به آینده از قربانیان او گفت:.

قاضی با اشاره به این که مجرم G. Nagaraj و G. Pugazhenthi بودند تدریس شیمی و فیزیک بود. آنها اغلب تجاوز جنسی دانش آموزان دختر با لمس کردن بخش خصوصی خود را. دانش آموزان را مورد تهدید قرار گرفتند اهدا کمتر نمرات را در امتحانات عملی بخشی از امتحانات اگر آنها آشکار اتفاقات در مدرسه به پدر و مادر خود را.

یکی از دختران او اطلاع داد مادر که در زمان کمک های محلی هند دموکراتیک زنان انجمن (AIDWA) رهبر به تسلیم شکایت با جمع آوری به عنوان به خوبی به عنوان سرپرست پلیس در ژانویه 2013. هنوز هیچ اقدام و گزارش اطلاعاتی ثبت شده تنها پس از قربانیان و فعالان سیاسی برگزار شد.

پس از آن آنها تا به حال به مرحله یک اعتراض به مقررات حفاظت از کودکان در جرائم جنسی (POCSO) عمل 2012 شامل صنوبر.

هر چند به عنوان بسیاری از هشت دانش آموزان مخلوع علیه قضایی دادرس در مورد فعالیت های این دو معلم چهار خصمانه تبدیل شده در دادگاه. از این رو Mahila دادگاه تبرئه متهم برای عدم بررسی همه 20 نفر از دانش آموزان در کلاس.

عدالت Velmurugan مخالفت با تصمیم دادگاه در حالی که اجازه می دهد درخواست تجدید نظر ترجیح داده شده توسط شاکی از طریق وکیل K. C. کارل مارکس. قاضی برگزار می شود که این رسوب در چهار قربانیان به وضوح اثبات گناه متهم کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>