ایالات متحده از خدمات اعضای کشته شدند و شش نفر دیگر مجروح زمانی که یک فرد در یک افغان مدرسه را آتش آنها را با یک مسلسل در شرق افغانستان ارتش آمریکا روز شنبه اعلام کرد.

این حادثه که در مربوطات ولایت ننگرهار رخ داده است پس از یک ترکیب آمریکا و نیرو های افغان تکمیل یک “کلید-رهبر نامزدی” سرهنگ سانی لگت سخنگوی نیروهای آمریکایی در افغانستان در بیانیه ای گفت. “ما هنوز در حال جمع آوری اطلاعات و علت یا انگیزه پشت این حمله در این زمان ناشناخته است.”

Mubariz خادم, یک مقام امنیتی در ولایت ننگرهار گفته رویترز پیشتر در روز شنبه که در زمان درگیری بین نیروهای آمریکایی و افغان و تلفات شد و ترسید. حملات خودی اغلب شناخته شده به عنوان “سبز بر آبی” حملات شده اند از ویژگی های منظم از جنگ در افغانستان اگر چه فرکانس کاهش یافته در سال های اخیر است.

ننگرهار را برای سرمایه گذاری و متخلخل مرز با کشور همسایه پاکستان که در خدمت به عنوان اصلی دژ “دولت اسلامی” از جایی که شبه نظامیان برنامه ریزی شده و صحنه بمب گذاری در سراسر کشور به خصوص کابل.

طالبان نیز کنترل بخش هایی از ولایت ننگرهار.

در مورد 13,000 نیروهای ایالات متحده مستقر هستند در افغانستان به عنوان بخشی از ایالات متحده به رهبری ناتو ماموریت به کمک و مشاوره نیروهای افغان و انجام مبارزه با تروریسم عملیات.

این حادثه می آید ظریف به دیپلمات های ایالات متحده صحبت شده است با طالبان به صورت ماه به توافق برسند یک جدول زمانی برای خروج نیروهای خارجی در ازای تضمین های امنیتی.

با وجود مذاکرات میان ایالات متحده و طالبان برای پایان دادن به جنگ و خشونت در این کشور است و نه زوال یافت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی