این ستون به صحبت در مورد انواع مخاطبان در موسیقی رسیتال — از raptly گوش دادن و سپاسگزار به پریشان و ناراحت بود. دو دسته می توان به این فهرست اضافه شده.

برای اولین بار است و نه جالب مخاطبان عضو — هنوز نمی تواند او را یک نوع یا دسته زیرا فرد در سوال است و نه منحصر به فرد است. وجود دارد ممکن است بیشتر شبیه به او در دیگر شهرها و شهرستانها, اما من آنها را ملاقات نکرده است. این یک لذت سالمندان گنت که ادغام با جمعیت است و هیچ نشانه بارز از هر نوع. او نمی پوشند خودآگاه ابریشم تازی با طلا دکمه ها و شال; او نه وجود دارد در مقابل نوسان زیادی است. او ادغام با جمعیت عادی خود ‘شلوار-پیراهن’.

در پایان این برنامه به عنوان مردم شروع به ترک او بخواهد کسی را به یک هدیه کوچک-tiny بطری عطار و می گوید این شخص چرا او گرفتار چشم او. به نظر می رسد که او حامل یک مشت از این بطری khus (خس خس) و یا mogra (یاس). او هرگز رویکردهای اصلی بازیگر — آن است که شخص مخاطبان و یا شاید یک جوان سازمانده و یا داوطلب او هدیه این عطر به.

چند ماه پیش من تا به حال هشت ساله نشسته با من — این اولین بار بود او خواسته بود به آمده است همراه و وعده داده شده به نشستن بی سر و صدا از طریق آن او بود. مرد در مخاطبان خال خال بود و هنگامی که این عملکرد به پایان رسید که ما در زمینه پایین پله های زهوار در رفته از سالن او را به بطری بسیار به تعجب او و خجالتی شادی. او به ما گفت که آن را قلب و گرم شدن کره زمین برای دیدن کسی که خیلی جوان بنشیند و با توجه به کلاسیک آوازی موسیقی.

او تا نوبت در اینجا وجود دارد این محجوب گنت و آخرین بار من او را دیدم او شد توزیع بیش از دیگر چنین کوچک امپول به نوجوان. این بار او بود که توزیع gilahi-mitti (petrichor). نوجوان گرفتار شده بود توجه خود را نه فقط برای حضور در, اما برای نشستن بر روی کف پا روی پا انداخته و نه امید بستن به صندلی او گفت:, و نه یک بار چک کردن تلفن همراه خود را در طول عملکرد.

بعد از لکه بینی او در عین حال یکی دیگر از زمان ارائه خود را هدیه کوچک به یک داوطلب در میان برگزارکنندگان من تا به حال به صحبت می کنند به او.

رفته و با باران

نه او و نه یک عطر. او یک فرد بازنشسته است که همه او گفت:. هیچ pontificating در مورد ‘موسیقی ما میراث” و ” تشویق شنوندگان جوان و چنین. او فقط لبخند زد ناشیانه زمانی که من سعی کردم به شوخی با او در مورد آنچه که من واجد شرایط برای دریافت یکی از عطار بطری. و سپس او گفت: با کوچکترین لبخند: “دادن عطار به بانوان می تواند بد تعبیر کردن بنابراین شما نمی خواهد واجد شرایط.” وی با اشاره به نام کوچک فروشگاه عطر از جایی که او می شود این taufas (ارائه) — از آنجا که من تا به حال نشان داده علاقه خاصی در خیس-زمین عطر. و سپس او رفته بود پرتاب باز کردن چتر خود را و محو به unseasonal باران. من از او بخواهید نام خود را دفعه بعد برخورد می کنم او را ؟ احتمالا نه. گمنامی خود را حرکت است که بخشی از جذابیت خود را.

دسته دوم از مخاطبان عضو است که ذکر شایسته است خواب کودک. نه بچه ها که ممکن است از خواب بیدار و ناله. این کودکان بین 6 و 10 یا بیشتر که به موسیقی کلاسیک هند برنامه. بسیاری از زمان آنها هنوز نشسته گوش دادن اما پس از آن به محض mesmeric هواپیماهای بدون سرنشین از tanpura و شاید ماهیت انتزاعی موسیقی باعث می شود آنها را خواب آلود و آنها شروع به چرت زدن. اگر آن شب هم گاهی اوقات آنها را به سادگی در برابر و بالغ آنها با خواهد اجازه دهید آنها را به دراز کشیدن در یک نوع از جنين موقعیت های بعدی به آنها.

در یک زمان من نگران تعجب می کنم اگر این را به عنوان توهین و یا می تواند یک کمی نگرانکننده به مجری. اما در سال های اخیر, من یک نوازنده و یا دو که باید گفت که آنها در همه affronted توسط یک خواب کودک در مخاطبان خود. این واقعیت است که موسیقی خود را قرار داده و کسی که به خواب است که به هیچ وجه نشان دهنده آن است که خسته کننده است. تسکین دهنده است و بیشتر شبیه آن است. که یادداشت شستن بیش از یک کودک دور زدن او و یا او را شناختی و مراکز ورود روح است و احساس رضایت آنها می گویند. بسیاری از ما تا به حال ثروت به تجربه ای که در دوران کودکی — یادداشت ها اقامت در آمریکا مانند یک نرم پتو.

این رمان نویس مشاور و عاشق موسیقی خواننده را با علاءالدین غار موسیقی هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی