دو سال از خلیج کلت مجموعه رکورد

یک زمان همه بالا ضبط شد و در روز دوم از مزایده فروش دو ساله bloodstock سازماندهی شده توسط رویال غربی هند چمن باشگاه (RWITC) در اینجا در Mahalakshmi دوره مسابقه در فوریه 3 و 4.

خلیج کلت از helen clark نشاط گل میخ Pvt با مسئولیت محدود خریداری شد برای عظیم قیمت ₹ 41,50,000 (به استثنای GST) توسط آقای Champaklal Zaveri. این شکسته رکورد دور اسب فروخته شده در رژه حلقه زیر چکش در هند.

آقای Zavaray helen clark, مادر و همچنین رئیس RWITC گفت هندوکه “من نشئه در مورد آن و اگر شما از من بپرسید که چرا اولا آن است که هند رکورد ثانیا من شکسته اند بسیاری از پرونده مانند صادرات اولین اسب که در خارج از کشور و صادرات بهترین نژاد اسب که رفته خارج از کشور. این حراج فروش یک کودک بود که من بر شانه های من برای ایجاد یک حراج خواهد بود که پاک منصفانه و عادلانه به خریدار و فروشنده و اطمینان از شفاف مناقصه. این یک حراج موفق و من فکر می کنم آن را تغییر کل ادراک از خرید و فروش اسب در هند است.”

“پس از رفتن را از طریق مزایده فروش کاتالوگ خودم و مربی S. S. شاه که روت اسب من برای 50 سال گذشته پیدا کردم این (عالی هنر/جارو ستاره) colt بهترین اسب در میان کل بسیاری آمده برای حراج فروش. حدود 8 یا 9 نفر بودند مناقصه برای این اسب اما در نهایت من برنده این پیشنهاد.” گفت: خریدار آقای Champaklal Zaveri که یک اسب مسابقه صاحب بیش از 50 سال است.

آقای جفری Nagpal رئیس استوارت از RWITC گفت: “وجود دارد مناسب و معقول اسب در عرضه و فروش در سال جاری شده است و منعکس شده در این قیمت پیشنهاد. خوب برای دیدن صاحب Champakla Zaveri و مربی S. S. شاه یکی از قدیمی ترین مالک و مربی اواز یا موسیقی دو نفری به فروش دائم الخمر.”

از این رو-در خارج از کشور کلت که فروخته شد و در حلقه امروز (قدرت – Sapphrine) از Yerawada گل میخ & مزرعه کشاورزی که برداشته دوم بالاترین قیمت ₹28 لاخ.

در تمام 44 تعداد زیادی بودند رژه در حلقه 16 فروخته شد برای کل ₹ 2,88,50,000 به طور متوسط 18 lakhs به ازای هر لات و 28 تعداد زیادی خریداری شد ،

در اولین روز فروش شنبه (Feb.3) بالاترین پیشنهاد شد یک کلت توسط Roderic O’ Connor از Lombardia همچنین از helen clark گل میخ مزارع خریداری شده بود توسط خانم Mehroo B. Dubash برای rs. 32 لاخ.

از مجموع 44 تعداد زیادی بودند رژه در حلقه و در میان آنها 28 خریداری شد و در 16 فروخته شد به طور متوسط برای فروش ارزش ₹ 18,03,125.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر