U-19 جام جهانی | خیالی هند دیدار با پاکستان در اولین نیمه نهایی

چهار بار قهرمان هند را به خود عقب خود را برای رسیدن به جایگاه نهایی جام زیر 19 جام جهانی هنگامی که آنها به صورت قوس رقبای پاکستان در گذشته چهار برخورد کرد.

هر دو تیم به نیمه نهایی شکست نخورده است. در حالی که هند ضرب و شتم استرالیا در مرحله یک چهارم پاکستان outplayed افغانستان است.

پاکستان کاپیتان Rohail نظیر کاهش اعتیاد به مواد مخدره اطراف بازی اما هند و پاکستان مسابقه است که همیشه یک فشار بالا یکی که تست شخصیت از بازیکنان در هر دو طرف. به خوبی انجام می دهند در این بازی باعث می شود آنها را یک شبه ستاره ها و بازیکنان می دانند که.

“این است که با فشار زیاد بازی و بسیاری از وزوز در جهان است. ما آن را مانند یک بازی عادی و امید به خوبی انجام دهد” گفت: پاکستان بازکن محمد و ارزيابى قرار گيرد پس از پیروزی بر افغانستان است.

مانند در بالاترین سطح هند juniors تا به حال دست بالا بیش پاکستان از اواخر مورد ضرب و شتم آنها را در جام ملت های آسیا در سپتامبر گذشته زمانی که آنها پدید آمده برندگان مسابقات.

هند که در دفاع از قهرمانان U-19 جام جهانی تحمیل کرده بود در پاکستان یک 203-اجرای چکش در آخرین نسخه در سال 2018 است.

اما تاریخچه شمارش به صورت کمی و Priyam Garg-رهبری هند را به بازی خود را به بهترین کریکت به دست کشیدن پاکستان از رقابت.

درب بازکن Yashasvi Jaiswal شده است ستون فقرات هند پنبه حلاجی شده به ثمر رساند سه نیم قرن در چهار بازی از جمله در برابر استرالیا.

بقیه از ضربه انجام داده اند بسیار به نوشتن صفحه اصلی درباره و اگر پایین تر بود نه نجات هند در چهارم, نتیجه بازی می توانست متفاوت باشد. که فراموش نکنید که این بازی برنده املا از pacer Kartik Tyagi.

Atharva Ankolekar و در فرم leggie راوی Bishnoi مشترک 61-اجرای غرفه برای هفتم چوگان به تیم خود یک شانس مبارزه. در پایان هند برنده و نه به راحتی.

در مواجهه با پاکستان سریع پرتاب عباس افریدی محمد امیر خان و طاهر حسین خواهد بود یک چالش برای هند ضربه.

درب بازکن و ارزيابى قرار گيرد ساخته شده چشمگیر اولین در آخرین بازی به ثمر رساند 64 برای رهبری تیم خود را به یک جامع برنده بیش از افغانستان پس از پرتاب به سادگی راه اندازی بازی.

بازی شروع می شود 13.30 IST.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر