انگلستان تحمیل جدید حقوق بشر تحریم

بریتانیا روز دوشنبه اعلام کرد تحریم های اقتصادی علیه افراد و سازمان های مختلف از روسیه و عربستان سعودی میانمار و کره شمالی تحت جدید انگلستان قدرت به مجازات حقوق بشر مجرم. وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: تحریم های هدفمند کسانی که پشت “برخی از بدنام نقض حقوق بشر در سال های اخیر است.”

آنها عبارتند از ارشد اطلاعات عربستان مقامات متهم به دخالت در قتل روزنامه نگار جمال Khashoggi در کنسولگری عربستان در استانبول و مقامات روسی دخیل در مرگ سرگئی Magnitsky یک وکیل که جان خود را در زندانی در مسکو پس از افشای تقلب مالیاتی و طرح های مربوط به مقامات روسی.

همچنین در این لیست از 49 افراد و سازمان ها است که حداقل Aung Hlaing فرمانده کل قوا از میانمار و نیروهای مسلح و فرمانده ارتش میانمار سؤ برنده شوید. آنها متهم به سازماندهی سیستماتیک خشونت علیه میانمار اقلیت Rohingya.

کره شمالی سازمان — وزارت امور خارجه اداره امنیت و وزارت از مردم امنیت تادیبی اداره — تحریم هستش برای اجرا زندان اردوگاه در دولت استبدادی. بریتانیا تا پیش از اعمال تحریم ها به عنوان بخشی از اتحادیه اروپا و یا تحت نظارت سازمان ملل متحد. پس از خروج از اتحادیه اروپا در ماه ژانویه آن را اجرا کرده است نسخه خود را از آمریکا را Magnitsky قانون که اجازه می دهد تا مقامات به ممنوعیت و یا به دست گرفتن دارایی های افراد به جرم نقض حقوق بشر.

انگلستان قانون مجوز دولت بریتانیا برای جلوگیری از تحریم افراد از ورود به کشور انتقال پول از طریق بانک بریتانیایی یا بهره مندی از اقتصاد انگلستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>