انگلستان راه اندازی مبتنی بر نقاط ویزا سیستم

انگلستان دبیر خانه Priti پاتل در یکشنبه جدید پرده برداری مبتنی بر نقاط ویزا سیستم به جذب “درخشان ترین و بهترین” از جهان از جمله هندوستان و به منظور کاهش تعداد ارزان و کم کارگران ماهر از آمدن به این کشور است.

سیستم جدید خواهد شد به اجرا در آمده است از 1 ژانویه تا سال 2021 در پایان دوره گذار پس از انگلیس به خروج از اتحادیه اروپا (EU) در ژانویه 31, که به طور رسمی پایان جنبش مردم در داخل بلوک های اقتصادی برای بریتانیا به عنوان یک غیر عضو.

پست جدید-Brexit سیستم است که اعمال می شود به همان اندازه به اتحادیه اروپا و کشورهای غیر اتحادیه اروپا مانند هند است که مبتنی بر اختصاص امتیاز برای مهارت های خاص مدارک حقوق و حرفه ای با ویزا تنها اهدا به کسانی که به دست آوردن امتیاز کافی است.

همچنین به عنوان خوانده شده | چه Brexit وسیله ای برای اتحادیه اروپا و شرکای آن

“امروز یک لحظه تاریخی برای کل کشور است. ما در حال پایان دادن به رایگان جنبش کنترل گرفتن از مرزهای ما و ارائه به مردم را اولویت با معرفی جدید انگلستان امتیاز مهاجرت مبتنی بر سیستم که به طور کلی مهاجرت اعداد گفته پاتل ارشد-هندی ترین منشأ وزیر کابینه.

ما را جذب درخشان ترین و بهترین ها را از سراسر جهان تقویت اقتصاد و جوامع ما و رها کردن این کشور را به پتانسیل کامل پاتل مسئول انگلستان, ویزا و مهاجرت به سیستم گفت.

تحت این طرح کارگران خارجی که می خواستم برای آمدن به انگلستان را مجبور به صحبت به زبان انگلیسی و ارائه یک کار ماهر با یک “تایید حامی”.

آنها اهدا خواهد شد 50 امتیاز اگر آنها تحقق این معیارها.

در مجموع مهاجران را برای رسیدن به امتیاز 70 را قادر به کار در انگلستان با امتیاز نیز اهدا برای مدارک حقوق و دستمزد در ارائه و مشغول به کار در یک بخش با کمبود.

انگلستان دفتر خانه گفت: این سیستم جدید یک پاسخ مستقیم به 2016 همه پرسی در حمایت از مبارزه با تروریسم در اروپا بود که دیده می شود به عنوان یک رای برای پایان دادن به این کشور را از اتکا به ارزان مهاجر کار و کاهش سطح مهاجرت با تنگ تر امنیت.

“آهنگ جدید سیستم جهانی را درمان اتحادیه اروپا و شهروندان غیر اتحادیه اروپا به همان اندازه. آن را به اولویت به کسانی که با کمترین مهارت و بزرگترین استعداد از جمله دانشمندان و مهندسین و دانشگاهیان دفتر خانه گفت.

استعداد جهانی طرح سریع ویزا در عملیات از روز جمعه نیز اعمال خواهد شد به شهروندان اتحادیه اروپا از سال آینده اجازه می دهد تا بسیار ماهر دانشمندان و محققان برای آمدن به انگلستان بدون پیشنهاد کار.

تغییرات در سیستم را اجرا و از طریق مهاجرت نیاز به تایید از نمایندگان مجلس و همسالان برای به اجرا در آمده BBC گزارش شده است.

مخالفت حزب کارگر گفت: “محیط خصمانه” آن را سخت برای جذب کارگران است.

لیبرال دموکرات امور سخنگوی کریستین Jardine گفت: پیشنهاد شد بر اساس “بیگانه ستیزی”.

پروفسور آلیس گاست رئیس جمهور از امپریال کالج لندن گفت: بریتانیا علم جهانی است. پست جدید-مطالعه کار و استعداد جهانی ویزا به ما کمک خواهد کرد برای جذب جهان درخشان دانشجویان و محققان در هر کجا که آنها می آیند از.

از این مسابقه به منظور توسعه یک coronavirus واکسن به انرژی پاک, انگلیسی, علم, بین المللی همکاری های درایو نوآوری و تعالی است.

دولت گفت: نقاط آستانه برای این سیستم جدید را به دقت تنظیم برای جذب استعداد بریتانیا نیاز دارد. کارگران ماهر نیاز به دیدار با تعدادی از معیارهای مربوطه از جمله مهارت های خاص و توانایی صحبت به زبان انگلیسی قادر به کار در انگلستان

تمام متقاضیان خواهد بود و نیاز به پیشنهاد کار در خط با مهاجرت مشورتی کمیته (MAC), توصیه, حداقل حقوق و دستمزد در آستانه تنظیم خواهد شد در £25,600 — پایین تر از قبلی £30,000 سطح درجه 2 ویزای کار.

این نقاط جدید مبتنی بر سیستم را نیز گسترش مهارت های آستانه برای کارگران ماهر.

کسانی که به دنبال کار و زندگی در انگلستان نیاز به واجد شرایط برای سطح و یا معادل آن به جای مدرک سطح زیر سیستم فعلی. این را ارائه انعطاف پذیری بیشتر و اطمینان از انگلستان کسب و کار دسترسی به طیف گسترده ای از کارگران ماهر از دفتر خانه گفت.

در خط با نخست وزیر بوریس جانسون مانیفست تعهد در دسامبر 2019 انتخابات عمومی وجود خواهد داشت هیچ مسیر خاص برای کم کارگران ماهر.

تخمین زده می شود 70 درصد از موجود نیروی کار اتحادیه اروپا نمی خواهد در دیدار با الزامات کارگر ماهر مسیر کمک خواهد کرد که به طور کلی اعداد را در آینده به دفتر خانه گفت.

ویزای دانشجویی مسیر نیز مبتنی بر نقاط و باز می شود تا به شهروندان اتحادیه اروپا از سال آینده.

کسانی که مایل به مطالعه در انگلستان نیاز به نشان می دهد که آنها باید یک پیشنهاد از یک مورد تایید موسسه آموزشی است که آنها می توانند حمایت خود را از نظر مالی و که آنها انگلیسی صحبت می کنند.

به آدرس خاص کار نگرانی های بخش کشاورزی متکی به کارگران فصلی از اتحادیه اروپا به کارگران فصلی خلبان گسترش خواهد یافت در زمان 2020 برداشت از 2500 تا 10000 مکان.

شهروندان اتحادیه اروپا و دیگر غیر-ویزای اتباع نمی خواهد نیاز به ویزا برای ورود به انگلستان هنگام بازدید از انگلستان تا شش ماه.

استفاده از ملی کارت شناسایی خواهد شد از رده خارج برای سفر به انگلستان و دفتر خانه برجسته است که به عنوان بخشی از آن پس از Brexit ارائه آن دسته از شهروندان ساکن در انگلستان توسط 31 دسامبر 2020 هنوز هم می تواند اعمال می شود به حل و فصل در انگلستان از طریق اتحادیه اروپا حل و فصل طرح تا ژوئن 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>