انگلیس: مذاکرات تجارت خواسته را تهدید می کند به راه رفتن به دور

بریتانیا قرار داده و چشم انداز یک هرج و مرج مبارزه با تروریسم در اروپا را دوباره روی میز در روز پنج شنبه آن را به عنوان مجموعه ای از آن خطوط قرمز برای تجارت ایران با اتحادیه اروپا است.

در ماموریت خود را برای مذاکرات است که شروع روز دوشنبه نخست وزیر بوریس جانسون دولت رد اتحادیه اروپا خواسته های مشترک استانداردهای تجارت و ادامه داد: حقوق ماهیگیری.

و در آن هشدار داد که می تواند از راه دور از مذاکرات اگر یک “گسترده طرح” یک معامله است نه توافق با یک جلسه برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن.

این را ببینید بریتانیا در حال حاضر بدون درز ترتیبات تجاری با اتحادیه اروپا جعلی بیش از نیم قرن به طور ناگهانی پایان بعد از Brexit دوره گذار در ماه دسامبر منقضی می شود.

“ما می خواهیم به بهترین شکل ممکن رابطه تجاری با اتحادیه اروپا اما در یک پیگیری یک معامله ما نمی خواهد تجارت دور ما حاکمیت” ارشد وزیر دولت مایکل گوو گفت: نمایندگان مجلس است.

کمیسیون اروپا که مذاکره به نمایندگی از اتحادیه اروپا 27 کشور عضو گفت: آن آماده شد برای تمام حالات.

“کمیسیون حفظ ظرفیت خود را به آماده شدن برای هیچ معامله پس نتیجه این مذاکرات” سخنگوی دانا Spinant گفت.

او اضافه کرد که اواسط سال جلسه “بسیار منصفانه جدول زمانی” را به سهام از اینکه یک معامله ممکن بود.

هیچ تراز

بریتانیا چپ اتحادیه اروپا در ژانویه 31, اما هر دو طرف توافق کردند تا برای متوقف دوره گذار ماندگار تا 31 دسامبر به اجازه می دهد زمان برای حمله به یک همکاری جدید.

آقای جانسون می خواهد یک توافقنامه تجارت آزاد شبیه به اتحادیه اروپا برای مقابله با کانادا در کنار موافقت نامه های جداگانه در مورد مسائل مانند ماهیگیری و انرژی و حمل و نقل هوایی.

اما بروکسل می گوید بریتانیا نزدیکی جغرافیایی موجود و روابط نزدیک آن را به صورت های مختلف ترس آن می تواند به دست آوردن غیررقابتی مزیت های آرامش بخش هزینه های زیست محیطی و قوانین کار.

آن را می گوید بریتانیا باید آینه استانداردهای اتحادیه اروپا اگر می خواهد آن را ادامه دهد آزادانه تجارت کالا با بلوک بزرگ تک مارکت.

آقای جانسون استدلال می کند این امر تضعیف نقطه تمام Brexit حتی اگر این بدان معناست که افزایش موانع با آنچه که در حال حاضر در بریتانیا بزرگترین شریک تجاری.

“ما نمی خواهد توافق به هر گونه تعهدات به صورت قوانین ما به تراز وسط قرار دارد با اتحادیه اروپا را” رسمی انگلیس دستور می گوید.

بروکسل همچنین می خواهد آن کمک های دولت قوانین را اعمال می شود در انگلستان — چیزی لندن را رد کرد.

یکی دیگر از پتانسیل flashpoint است که خدمات مالی یک نگرانی کلیدی برای بریتانیا است که در آن می خواهد به حل و فصل در ماه ژوئن به اجازه می دهد شرکت های به نگه داشتن کار در اتحادیه اروپا پس از 31 دسامبر.

کمیسیون اروپا سخنگوی حاضر به ارتکاب اتحادیه اروپا به اتمام اصطلاح ارزی ارزیابی در ماه ژوئن.

در مجلس, مخالفت سیاستمداران تقبیح دولت را سخت خط رویکرد است.

“این است که هیچ چیز به غیر از یک routemap به گرامی هیچ معامله — واقعی جاه طلبی از این Brexit افراطیون” گفت: حزب ملی اسکاتلند MP پیت Wishart.

تنش در حال حاضر بالا بین بریتانیا و اتحادیه اروپا پیش از این دور از مذاکرات است.

روز سه شنبه زمانی که بلوک خود منتشر دستور اتحادیه اروپا مذاکره میشل Barnier گفت که او نمی خواهد به اعتصاب یک معامله “به هر قیمت”.

یک مسئله بسیار مهم برای هر دو طرف در مذاکرات آینده است حقوق ماهیگیری.

اما آن را نیز حیاتی برای بسیاری از کشورهای عضو اتحادیه اروپا به ویژه فرانسه که در آن ماهی و غذاهای دریایی گرفتار در انگلستان به آبهای حساب 30% از فروش برای ماهیگیران.

بروکسل می خواهد برای حفظ حق خود را به ناوگان ماهی در انگلستان به آبهای هشدار داد که عدم توافق بر این می تواند در کمین گسترده تر ایران. اما آقای گوو هشدار داد: “ما را به عقب و کنترل آبهای ما به عنوان یک کشور مستقل دولت ساحلی و ما نمی خواهد به لینک دسترسی به آبهای ما برای دسترسی به بازارهای اتحادیه اروپا.”

لندن پیشنهاد می کند به جای آن که فرصت های ماهیگیری مذاکره شود سالانه بر اساس میزان سهام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>