بریتانیا با توجه به ضرب سکه به مناسبت مهاتما گاندی در میان علاقه رو به رشد در به رسمیت شناختن سهم مردم از سیاه و آسیایی و دیگر اقلیت قومی.

انگلیسی, وزیر دارایی Rishi Sunak خواسته سلطنتی نعناع کمیته مشورتی (RMAC) در نامه ای به دنبال شناخت افراد از کسانی که در جوامع انگلستان خزانه گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه اواخر روز شنبه. “RMAC در حال حاضر با توجه به سکه به مناسبت گاندی” وزارت خزانه داری گفت. Gandhiji تولد, اکتبر 2, مشاهده شده است به عنوان روز بین المللی عدم خشونت است. به عنوان بخشی از جهانی ارزیابی مجدد از تاریخ استعمار و نژاد پرستی باعث مرگ در ماه مه یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید در ایالات متحده پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه دقیقه برخی از موسسات شروع دوباره بررسی گذشته خود را.

بسیاری از سازمان گرفته اند طرح را به سرمایه گذاری برای کمک به, در اقلیت قومی (بام) و جوامع برای حمایت از تنوع نژادی. فلوید مرگ منجر به تظاهرات جهانی علیه نژادپرستی و استعمار و خشونت پلیس.

‘عمیقی سهم’

در نامه خود به RMAC آقای Sunak گفت: اعضای بام جوامع را ساخته اند “عمیقی سهم” است و این کمیته باید در نظر بگیرند به رسمیت شناختن آن در انگلستان سکه.

این RMAC یک کمیته مستقل از کارشناسان که توصیه تم و طرح برای سکه به انگلستان وزیر امور مالی صدراعظم از خزانه داری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی