انگلیس به حالت تعلیق معاهده استرداد با هنگ کنگ

بریتانیا اعلام کرد در روز دوشنبه آن را به حالت تعلیق در آن معاهده استرداد با هنگ کنگ در تشدید مناقشه با چین بیش از معرفی آن از امنیت ملی قانون برای این مستعمره سابق بریتانیا.

وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: مجلس این پیمان خواهد بود به حالت تعلیق بلافاصله و یک تحریم تسلیحاتی خواهد بود توسعه یافته به هنگ کنگ.

“ما نمی خواهد در نظر فعال کسانی که ترتیبات مگر اینکه و تا زمانی که وجود دارد روشن و قوی پادمان که قادر به جلوگیری از استرداد از انگلستان در حال سوء استفاده جدید امنیت ملی قانون” Raab گفت.

این ممنوعیت یکی دیگر از میخ بر تابوت چه پس از آن نخست وزیر دیوید کامرون در سال 2015 بازیگران به عنوان یک “عصر طلایی” از روابط با چین در مقام دوم جهان-بزرگترین اقتصاد است.

لندن شده است نگران سرکوب در هنگ کنگ که بازگشت به قانون در سال 1997 و ادراک است که چین بگویم نه تمام حقیقت را بیش از COVID-19 شیوع.

استرالیا و کانادا به حالت تعلیق معاهدات استرداد با هنگ کنگ در اوایل این ماه.

Huawei و 5G

هفته گذشته نخست وزیر بوریس جانسون دستور تجهیزات از چین Huawei Technologies برای پاکسازی به طور کامل از بریتانیا شبکه 5G تا پایان 2027. چین را متهم بریتانیا از pandering به ایالات متحده است.

بریتانیا می گوید امنیتی جدید قانون نقض تضمین آزادی های, از جمله یک قوه قضائیه مستقل است که باید کمک نگه داشتن دلار هنگ کنگ یکی از مهم ترین در جهان تجارت و مالی مراکز از سال 1997.

مقامات در هنگ کنگ و پکن باید گفت که این قانون حیاتی برای پلاگین شکاف در امنیت ملی در معرض اخیر طرفدار دموکراسی و ضد چین و تایوان. چین بارها گفت: قدرت های غربی برای توقف دخالت در هنگ کنگ امور.

‘کالیبره پاسخ’

پیشتر در روز دوشنبه آقای جانسون گفت: “ما باید به کالیبره پاسخ و ما قصد داریم به سختی می شود در برخی از چیزهایی بلکه در حال رفتن به ادامه تعامل” آقای جانسون به خبرنگاران گفت:.

در یکشنبه, چین سفیر بریتانیا هشدار داده و از سختی پاسخ اگر لندن اقدام به تحریم مقامات چینی به عنوان برخی از حزب محافظه کار مجلس را خواستار شدند.

“اگر دولت انگلستان می رود که تا کنون به اعمال تحریم بر هر فردی در چین, چین قطعا یک مصمم پاسخ به آن” لیو Xiaoming گفت BBC‘s Andrew Marr نشان می دهد.

آقای Raab روز یکشنبه گفت که او نمی خواهد کشیده می شود در آینده اضافه شده به بریتانیا تحریم لیست اما او انکار کرد که بریتانیا بود بیش از حد ضعیف برای به چالش کشیدن چین در این راه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>