U. N. طول می کشد هیچ اقدامی در جهت مقابل میانمار در Rohingyas

به شورای امنیت سازمان ملل روز سه شنبه مورد بحث و بررسی دیوان بین المللی دادگستری را که میانمار باید تمام آن را می توانید برای جلوگیری از نسل کشی علیه Rohingya مسلمانان اما موفق به توافق بر سر یک بیانیه است.

میانمار را متحد چین و همچنین ویتنام است که بخشی از انجمن های منطقه ای از جنوب شرقی ملل همراه با میانمار, اعتراض, دیپلمات گفت: صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که جلسه بسته شد.

در عوض اتحادیه اروپا از اعضای این شورا خواست میانمار در یک بیانیه مشترک به خبرنگاران گفت پس از آن و با رعایت اقدامات به دستور U. N. دادگاه عالی تاکید بر این که آنها “اجباری تحت قوانین بین المللی.”

فرانسه و آلمان و بلژیک و استونی همراه با سابق عضو شورای لهستان نیز خواست میانمار “را معتبر اقدام را به عدالت کسانی که مسئول نقض حقوق بشر است.”

“میانمار باید آدرس علل ریشه ای درگیری های خود را در ایالت راخین بلکه در ایالت کاچین و شان می فرماید:” اعضای اتحادیه اروپا گفت. “پاسخگویی عاملان حقوق بشر و حقوق بشردوستانه نقض لازم است بخشی از این فرایند است.”

بیش از 700 ، 000 Rohingya فرار به بنگلادش پس از میانمار نیروهای امنیتی سرکوب اقلیت مسلمان در ماه اوت سال 2017 در پاسخ به یک حمله توسط یک Rohingya شورشیان ، بنگلادش در حال حاضر خانه های بیش از 1 میلیون Rohingya پناهندگان.

میانمار طولانی ادعا Rohingya هستند “بنگالی” مهاجر از بنگلادش و حتی خانواده خود را برای زندگی در این کشور برای نسل های. تقریبا تمام Rohingya محروم شده اند تابعیت پس از سال 1982 به طور موثر ارائه آنها را بی وطن و آنها محروم و آزادی و دیگر حقوق اساسی.

کشورهای عضو اتحادیه اروپا گفت: “میانمار نیز باید شرایط را برای ایجاد و تسهیل داوطلبانه با وقار و پایدار بازگشت Rohingya به میانمار است.”

آنها همچنین تصریح کرد که شورای امنیت برای تماس میانمار به اجرای توصیه های آنان کمیسیون که قبل از اوت سال 2017 حملات به نام برای میانمار برای اعطای شهروندی و تضمین سایر حقوق به Rohingya. همچنین از دولت خواست برای ترویج سرمایه گذاری و جامعه به کارگردانی رشد برای کاهش فقر در رخین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر