U. N. نمی خواهد رای الکترونیکی در شورای امنیت انتخابات

U. N. مجمع عمومی بازیگران برگه های رای در فرد برای پنج جدید غیر دائم شورای امنیت کرسی رئیس جمهور آن گفت: روز شنبه به طور موثر حاکم کردن رای گیری الکترونیکی با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در نامه ای به U. N. اعضای به دست آمده توسط AFPرئیس Tijjani محمد-Bande گفت که رای گیری اعضا خواهد بود “دعوت به بازدید از این محل در زمان تعیین شده اسلات ابلاغ به آنها در پیشبرد” به منظور شرکت در انتخابات.

مکزیک و هند تضمین شده یک نقطه در شورا را به عنوان تنها کشور های در حال اجرا به نمایندگی از آمریکای لاتین و آسیا بود.

ایرلند و نروژ و کانادا رقابت خواهد کرد در میان خود برای دو کرسی بیشتر. در ضمن کنیا و جیبوتی خواهد شد با یکدیگر رقابت برای تنها نقطه این سایت متعلق به آفریقا است.

رای گیری برنامه ریزی شده است برای ژوئن 17, اما در این نامه دیده می شود پنج شنبه اشاره شده تنها در ماه ژوئن به معنی تغییر تاریخ می تواند ممکن است بسته به شرایط.

با توجه به نامه 193 مجمع عمومی اعضای رای خواهد داد “با رأی مخفی و بدون یک جلسه عمومی.” اگر چه هیچ محل داده شد رای گیری است به احتمال زیاد برگزار می شود در مقر سازمان ملل متحد.

در زمان عادی سالانه رای گیری برای انتخاب پنج نفر از بدن 10 غیر عضو دائم صورت می گیرد مانند ساعت در طول یک خوبی روغن مراسم متحده با قرار دادن راز خود رای به صندوق های رای در مجمع عمومی به سالن اصلی.

در هفته های اخیر مجمع عمومی اعضای ابراز نگرانی کرده اند که خود با رای مخفی و ممکن است آشکار شود و یا الکترونیکی که تقلب می گیرد می تواند یک دیپلمات که نمی خواست نامش فاش نشود به خبرگزاری فرانسه گفت.

با ریسک بالا و رقابت کشورها به طول های بزرگ رفته را به نفع خود رای.

در سال 2018 ایرلند کاری به نفع با دعوت به یک کنسرت راک ایرلندی U2.

جهان و پست اخیرا گزارش داد که کانادا امیدوار بود به همین نوسان متحده با یک راهپیمایی کنسرت در بروکلین توسط Celine Dion.

(AFP) PMS PMS 05160128

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر