روز بعد از او رزرو شده بود برای بازجویی, Uttar Pradesh دولت ارشد ترین مقام دولتی به اتهام هشدار مقامات به دنبال بیشتر COVID-19 تست بازنشسته IAS افسر Surya Pratap Singh روز یکشنبه گفت: هوش مقامات اداره در لباس شخصی بودند نگه داشتن یک تب در او و کسانی که او نشست.

با توجه به توییتر آقای سینگ توصیه U. P. دولت به اتلاف پول مالیات دهندگان با استقرار محلی واحد اطلاعات مقامات خود را برای نظارت و همچنین از کسانی که او آمیخته با.

“اگر شما می خواهید من می توانم شما ارسال فیلم دوربین مدار بسته از یک هفته تمام. شما احتمالا فراموش کرده که من نیز یک IPS [افسر]” آقای سینگ گفت. بازنشسته رسمی که تا به حال تصمیم گرفتند برای VRS چهار سال پیش اما, انجام نداد ،

در ژوئن 10, آقای سینگ که جدید نیست به رویارویی با دولت ارسال یک صدای جیر جیر که در آن او را مورد سوال تست سیاست U. P. دولت برای COVID-19. از او پرسید: U. P. دبیر کل به پاسخ که آیا او تا به حال مواخذه برخی از دادستانی منطقه در طول یک جلسه بیشتر به دنبال آزمون برای این بیماری است. “تا استراتژی: هیچ تست=No, تاج” آقای سینگ بود توییتی.

پس از این لاکنو پلیس تسلیم پرونده ای علیه او در Hazratganj در بخش 188, 505(1) (ب) و 505 (2) از قانون مجازات اسلامی و بند مربوطه از مدیریت بحران عمل می کنند و بیماری های همه گیر عمل می کنند. صدای جیر جیر خود را که گفته می شود بر اساس اطلاعات نادرست در حال ایجاد یک “حس ترس” در میان مردم در طول همه گیر به شاه گفت.

هیچ وضوح در تست

آقای سینگ همچنان محکم و گفت: او در ادامه به سوال از دولت است. “54 نقل و انتقال در 25 سال نمی تواند تغییر نیت خوب و سیاست های, بنابراین چه چیزی است که یک شاه” گفت: آقای سینگ.

در یک سری از توییت ها و پیام های ویدئویی از آنجا که شاه او همچنین گفت که با وجود وضوح از U. P. دولت در تعدادی از نمونه های آزمایش شده روزانه برای COVID-19.

“چگونه بسیاری از آزمایش های در حال انجام در U. P. روزانه وجود ندارد وضوح وجود دارد متفاوت اظهارات در آینده,” او گفت:.

او همچنین پرسید که چرا دولت نه تست به اندازه کافی کارگران مهاجر با وجود وزیر یوگی Adityanath اخیرا ادعا کرد بدون هیچ گونه شواهد و یا پیگیری که 75 درصد از مهاجران که در بازگشت از ماهاراشترا و 50 درصد از دهلی نو آلوده شدند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی