U. P. MLA پرچم غذا تاخیر در قرنطینه مرکز

BJP MLA در فیروزآباد دارای پرچم تاخیر در تامین مواد غذایی و آب به مردم نگهداری در قرنطینه و جداسازی مراکز در منطقه است.

در نامه ای به فیروزآباد منطقه بازپرس MLA Manish Asija مطرح تاخیر در خدمت مواد غذایی و آب به مردم از جمله کودکان نگه داشته و در Agradham مرکز قرنطینه در رجا Ka طالع منطقه فیروزآباد.

در مه 2, آقای Asija گفت: او از جان گذشته پیام از کسانی که تحت قرنطینه در این مرکز اشاره به او که آنها در عین حال برای دریافت ناهار حتی تا 2.45 p. m. بدتر قرنطینه مردم دریافت نمی هر گونه آب در مارس گرما تا آن زمان به غیر از نیم لیتری آب جیره بندی به هر یک در صبح در صبحانه قانونگذار نوشت.

آقای Asija همچنین با اشاره به این که ناهار بود و نه در خدمت جداسازی بخش در بیمارستان منطقه حتی تا 3.30 بعد از ظهر “… این وضعیت مردم بیشتر تحت تاثیر [رمان] coronavirus است که بدون شک یک علت عمده نگرانی” او نوشت: در هندی.

قانونگذار به دادگاه تجدید نظر به DM به پروب قسمت و اقدام علیه کسانی که درگیر در “سهل انگاری فاحش”.

فیروزآباد DM چاندرا Vijay Singh گفت: مواد غذایی عرضه شده به این مرکز به تعویق افتاد, به عنوان پیمانکار مسئول آن دچار یک مرگ در خانواده اش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>