U. P. سنجی به مبارزه تحت پریانکا گاندی: Lallu

کنگره دبیر پریانکا گاندی Vadra خواهد بود که “از حزب” در 2022, Uttar Pradesh مجمع انتخابات U. P. کنگره رئیس Ajay Kumar Lallu گفت: در روز یکشنبه.

او همچنین روشن ساخته است که کنگره نمی خواهد وارد یک tie-up با هر حزب سیاسی را ایجاد یک اتحاد با “مکان های عمومی, دموکراسی, جوانان, کشاورزان فقیر dalits مظلوم و محروم مردم”.

“U. P. او است زمین. او (پریانکا گاندی) را تحسین کرد از این محل است. او و خانواده اش باید یک محبت برای خاک U. P. و برای کرور مردم U. P.. او ساکن در قلب کرور مردم از دولت است. و بدون شک تحت رهبری حزب را مسابقه U. P. مجمع انتخابات گفت:” توافق هسته ای در یک مصاحبه.

پریانکا گاندی خواهد بود که از حزب ما. حزب را تبدیل به صدای مردم و آنها را به دوش نعمت خود را بر ما, او گفت:.

U. P. رئیس کنگره اظهار داشت که احساسات عمومی از U. P. است که “ما باید به صورت دولت تحت ‘dekh-rekh’ (نظارت)”.

به یک سوال در جعل قبل از هر نظرسنجی و یا پست-نظرسنجی داد در طول سنجی آقای Lallu گفت: کنگره نمی خواهد وارد یک اتحاد با هر حزب سیاسی در U. P.. ما ایجاد یک اتحاد با مردم, دموکراسی, جوانان, کشاورزان فقیر Dalits مظلوم و محروم مردم است.”

 

در برخی از BJP رهبران دوبله پریانکا گاندی به عنوان یک توییتر, رهبر, آقای Lallu گفت: “این (U. P.) دولت است ترس از پریانکا گاندی. او به خیابان ها ریختند و مبارزه برای قبایل از Sonbhadra با وجود اینکه بازداشت شده توسط دولت. راه او پیچ دولت در تقریبا در هر موضوع به نظر می رسد آن است که احساس ترس (sarkaar darri hui hai) و ژولیده (phansi hui hai). از این رو آن است که صحبت کردن در این شیوه است.”

وقتی پرسید که آیا کنگره عقب تا آنجا که آماده سازی برای 2022 U. P. انتخابات نگران هستند U. P. رئیس کنگره گفت: این کنگره است که به طور مداوم بالا بردن مسائل که به طور مستقیم و غیر مستقیم تاثیر عمومی از دولت است. ما به طور مداوم تقویت صدای ما. کنگره در حال تبدیل شدن به صدای مردم در مسائل مختلف و حتی به عنوان دولت این است که تعامل خود را در ضد مردم فعالیت است.”

او همچنین ادعا کرد که از سال 1989 زمان که از کنگره خارج شده و قدرت در U. P. توسعه دولت است به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

“شما می توانید برای خودتان را ببینید بیماری است که در آن, SP, BSP و BJP باید حکومت این دولت است. در گذشته (در طول کنگره قانون) U. P. شناخته شده بود توسط خود صنایع در مقیاس کوچک صنایع و کارخانه قند. امروز بر خلاف تعداد زیادی از کارخانه های تولید شکر در حال دروغ گفتن بسته شده,” او گفت:.

“سنتی و صنایع مرتبط با خاص منطقه نیز در شرایط بد می شود آن را شیشه النگو از فیروزآباد قفل از علیگر, چرم, از Kanpur, برنج های مرادآباد و یا فرش از بهدهی. وضعیت بافندگان در دولت بسیار بد است” آقای Lallu گفت.

او ادعا کرد که بیمارستان ها و دانشکده های پزشکی ساخته شده در طول کنگره قانون در دولت در حال اثبات آب و برق خود را در زمان فعلی.

 

“اگر رای به قدرت کنگره را در تلاش برای ایجاد یک توسعه یافته و مرفه U. P. (vikasit U. P. samriddh U. P.). این چیزی است که ما در حال گفتن مردم از دولت” آقای Lallu گفت:, و اضافه کرد که کشاورزان مجبور به خودکشی در دولت است.

وقتی پرسیده شد که به نظر در U. P. دولت در یک منطقه یک محصول برنامه های U. P. رئیس کنگره گفت: “ODOP یک تظاهر. U. P. دولت سازماندهی سرمایه گذاران نشست اما حتی یک پروژه اجرا شده بر روی زمین”.

به یک سوال که آیا وجود دارد هر گونه خلاء رهبری در U. P. کنگره و یا کمبود کارگران آقای Lallu گفت: “کنگره کارگران ضربه خیابان در تعدادی از مسائل که بر مکان از جمله افزایش قیمت بنزین و دیزل”.

“موارد ثبت شد در برابر بیش از 100 رهبران حزب در هر منطقه از دولت است. ما caned و برداشت توسط پلیس است. کنگره در حال حاضر تبدیل شدن به صدای dalits عقب محروم و مظلوم بخش از جامعه” U. P. کنگره رئیس گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>