U. P. COVID-19 مبارزه در حالت بد CM طفره رفتن از پاسخگویی: پریانکا گاندی Vadra

در یک حمله شدید در اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath کنگره رهبر پریانکا گاندی Vadra روز یکشنبه گفت: مبارزه با COVID-19 در حالت بد اما سانتی متر است و فرار از پاسخگویی با دادن “کودکانه اظهارات” مثل خواستار آن قرن ضعیف ترین ویروس.

کنگره دبیر کل شده است همانطورکه دولت در پاسخ به این COVID-19 بحران بارها و بارها ادعا آن است که غرقه شدن در تبلیغات به جای برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“سانتی متر صاحب و مقامات بارها و بارها ادعا داشتن تعداد کافی از تخت و از همه چیز که خوب در مبارزه با کروناویروس اما نگاهی به وضعیت لکنو در این گزارش های رسانه ها از آن خواهد شد قابل درک است که سیاست پنهان شده تا دولت را ناکافی آمادگی مدیریت ضعیف و ضعف منجر به این بد امور” خانم گاندی گفت: در یک صدای جیر جیر و برچسب گذاشته شده توسط گزارش های رسانه ها در انتظار طولانی برای تخت برای COVID بیماران در لکنو.

“بیماران نگران سلامت کارگران نگران هستند اما رئیس دولت است فرار از پاسخگویی با ساخت کودکانه اظهارات مانند این است که ضعیف ترین ویروس قرن’,” او گفت:.

برچسب زدن یک تصویری از باران آب ریختن پایین از سقف یک coronavirus بيمارستان در بریلی ضلع, Priyanka گاندی گفت: “آبشار فوران کرده است در یک COVID-19 بخش”.

پرداختن آنلاین کارگاه آموزشی یوگا در ماه گذشته آقای Adityanath گفته بود نباید ترس از coronavirus.

“این است که ضعیف ترین ویروس قرن تنها انتقال این ویروس است و سریع. شما باید برای محافظت از خودتان را از این عفونت به خصوص کودکان و سالمندان و کسانی که در حال حاضر رنج می برند از هر گونه بیماری هستند بیشتر در معرض این عفونت,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>