آمریکا می افزاید: 11 شرکت اقتصادی لیست سیاه بیش از چین درمان Uighurs

وزارت تجارت ایالات متحده در روز دوشنبه 11 اضافه شده چینی شرکت های دخیل در آنچه در آن به نام نقض حقوق بشر در ارتباط با چین درمان آن Uighurs در سین کیانگ در غرب چین به ایالات متحده آمریکا, اقتصادی, لیست سیاه.

بخش گفت: شرکت های درگیر در استفاده از کار اجباری توسط Uighurs و دیگر اقلیت مسلمان شدند. آنها شامل تعداد زیادی شرکت های نساجی و دو شرکت دولتی گفته بودند انجام تجزیه و تحلیل ژنتیکی استفاده می شود بیشتر به سرکوب Uighurs و دیگر اقلیت مسلمان.

لیست سیاه شرکت نمی خرید قطعات از شرکت های ایالات متحده بدون دولت آمریکا تصویب.

این سومین گروه از شرکت ها و موسسات در چین اضافه شده به لیست سیاه آمریکا پس از دو دور که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اشاره 37 اشخاص آن گفت: درگیر شدند در چین سرکوب در سین کیانگ.

“پکن به طور فعال ترویج سزاوار سرزنش عمل کار اجباری و سوء استفاده از DNA جمع آوری و تجزیه و تحلیل طرح به سرکوب شهروندان خود” اداره ویلبر راس در بیانیه ای گفت.

به سفارت چین در واشنگتن کاهش یافته است به نظر.

در ماه مه, چینی وزارت خارجه آمريکا انتقاد نهاد لیست اضافات استدلال ایالات متحده “نامعقول مفهوم امنیت ملی, مورد آزار قرار گرفته صادرات کنترل اقدامات نقض هنجارهای اساسی حاکم بر روابط بین المللی دخالت چین در امور داخلی.”

شرکت های اضافه شده به لیست سیاه شامل چهار فصل گروه شرکت که به تولید بیش از 2000 محصولات استفاده می شود برای ساخت قطار با سرعت بالا از الکترونیک به کرسی; و Tanyuan تکنولوژی شرکت که مونتاژ حرارتی بالا رسانا گرافیت تقویت شده با آلومینیوم کامپوزیت.

یکی دیگر از شرکت چنژی Esquel شرکت نساجی که Esquel گروه راه اندازی در سال 2009. Esquel گروه تولید لباس برای رالف لورن, Tommy Hilfiger و Hugo Boss. در آوریل Esquel آن را تکذیب کرد, استفاده از کار اجباری در سین کیانگ.

همچنین در لیست سیاه است Hetian Haolin مو لوازم جانبی شرکت. در مارس 1, ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) گفت: این توقف واردات این شرکت محصولات مو با استناد به مدارک و شواهد از بیگاری.

در تاریخ 1 ژوئیه CBP تصرف در نیوآرک حمل و نقل تقریبا 13 تن انواع محصولات به ارزش بیش از $800,000 با موی انسان است که منشأ در سین کیانگ.

تجارت قبلا اضافه شده 20 چینی امنیت عمومی ادارات و شرکت ها از جمله نظارت تصویری شرکت Hikvision و همچنین به عنوان رهبران در صورت به رسمیت شناختن فناوری SenseTime گروه با مسئولیت محدود و Megvii تکنولوژی در ارتباط با چین را درمان مسلمان اقلیت.

سناتور جاش هاولی یک جمهوری خواه است گفت: او را معرفی قانونی که مجازات شرکت های ایالات متحده است که استفاده از نیروی کار در زنجیره تامین خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>