ایالات متحده روز چهارشنبه اعلام کرد راه اندازی یک 27-ملت بین المللی آزادی مذهبی داد که سعی خواهد کرد به اتخاذ یک رویکرد جمعی در محافظت و حفظ آزادی مذهبی در سراسر جهان است.

آن است که یک اتحاد از “شرکای همفکر که گنج و مبارزه برای آزادی بین المللی مذهبی برای هر انسان”, وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: در سخنرانی خود در طول رسمی راه اندازی.

در میان برجسته کشور برای پیوستن به اتحاد استرالیا و برزیل و انگلستان و اسرائیل و اوکراین هلند و یونان.

“دفاع از حق همه مردم را به زندگی می کنند زندگی خود را با توجه به وجدان خود یکی از این دولت را در اولویت برنامه” آقای Pompeo گفت در آدرس خود.

“در واقع ما باید تأیید و مبارزه برای که حقیقت در حال حاضر بیشتر از همیشه. بیش از هشت در 10 نفر در جهان امروز زندگی می کنند که آنها نمی توانند ایمان خود را آزادانه تمرین,” او گفت:.

“ما در محکوم کردن تروریست ها و افراطیون که هدف قرار دادن اقلیت های مذهبی که آیا آنها Yezidis در عراق هندوها در پاکستان مسیحیان در شمال شرق نیجریه و یا مسلمانان در برمه” آقای Pompeo گفت.

“ما در محکوم کردن توهین به مقدسات و ارتداد قوانین که به جرم مسائل مربوط به روح. ما محکوم حزب کمونیست چین را به خصومت با مذاهب. ما می دانیم که بسیاری از شما با شجاعت به عقب رانده چینی در برابر فشار با توافق به بخشی از این داد و ما از شما سپاسگزارم برای این که” آقای Pompeo گفت.

“در نهایت ما داد این است که بر روی پای راست به عنوان کشورهای قطعات خود را برای پیشبرد این ماموریت” آمریکایی دیپلمات است.

در طول راه اندازی جلسه به گفته یک مقام وزارت خارجه, کشورهای شرکت کننده هستند به بحث در مورد نوع مناطق که آنها در حال رفتن به محل کار و تمرکز بر روی.

“این مناطق را شامل چیزهایی مانند تکنولوژی و مذهبی ظلم و توهین به مقدسات و ارتداد قوانین, به عنوان مثال. جعبه ابزار شامل چیزهایی مانند این که آیا آن را قرار دادن اظهارات و اقدامات است که می تواند در نهادهای بین المللی است که این گروه با هم می آیند و امیدوارم آمده پشت, فرصت تحریم ها استفاده می شود ،

رسمی که صحبت خواست نامش فاش نشود گفت که این یک توافق طرفین بدن. هر ملت است نه محدود به عضویت در هر یک از موارد که بیرون بیاید.

“اما به عنوان کشور در این نگاه و می گویند این چیزی است که ما علاقه مند هستید پس می توانید پیوستن به آنها. و اگر آنها تصمیم, نگاه, نیست که یکی از ما علاقه مند هستید و سپس آنها نمی باشد و هیچ مجازات و یا ناپاک برای هر یک از مشارکت یا عدم مشارکت” این مقام گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی