ایالات متحده اعلام محدودیت های ویزا برای مقامات چینی تحت متقابل دسترسی به تبت عمل

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo اعلام کرده است محدودیت های ویزا برای یک گروه خاصی از مقامات چینی تحت متقابل دسترسی به تبت عمل می کنند.

همچنین بخوانید: Infinite ممکن است ممنوع در ایالات متحده می گوید Pompeo

“امروز من اعلام محدودیت های ویزا در جمهوری خلق چین (جمهوری مردم چین) مقامات درگیر در محدود کردن خارجی’ دسترسی به تبت. ما ادامه خواهد داد به دنبال روابط متقابل در روابط ما” آقای Pompeo توییتی در روز سه شنبه.

پکن همچنان ادامه دارد و به طور سیستماتیک به مانع سفر به تبت منطقه خودمختار (تار) و دیگر مناطق تبت توسط دیپلمات های ایالات متحده و دیگر مقامات و روزنامه نگاران و گردشگران در حالی که مقامات چینی و دیگر شهروندان لذت بردن از دور دسترسی بیشتر به ایالات متحده آمریکا, او در بیانیه ای گفت.

مانند آقای Pompeo گفت: اعلام محدودیت های ویزا در دولت چین و حزب کمونیست مقامات مصمم به طور قابل توجهی درگیر در تدوین یا اجرای سیاست های مربوط به دسترسی برای خارجی ها به تبت مناطق به موجب متقابل دسترسی به تبت عمل 2018.

دسترسی به تبت مناطق به طور فزاینده ای حیاتی برای ثبات منطقه با توجه به چینی نقض حقوق بشر وجود دارد و همچنین پکن را شکست برای جلوگیری از تخریب محیط زیست در نزدیکی headwaters of Asia عمده رودخانه, او گفت:.

آقای Pompeo گفت: ایالات متحده همچنان به کار برای پیشبرد توسعه اقتصادی پایدار, محیط زیست, حفاظت و انسانی شرایط تبت جوامع در چین و خارج از کشور.

ما نیز متعهد به حمایت از معنی دار استقلال برای تبتیها احترام به خود بنیادی و unalienable حقوق بشر و حفاظت از خود را منحصر به فرد مذهبی فرهنگی و هویت زبانی. در روح واقعی متقابل ما از نزدیک کار با کنگره آمریکا برای اطمینان از شهروندان ایالات متحده باید دسترسی کامل به همه مناطق جمهوری خلق چین از جمله تار و دیگر مناطق تبت آقای Pompeo گفت.

وزارت امور خارجه بودجه برای تبت مسائل مالی سال 2021 آغاز اکتبر 1 پیشنهاد شده است به $17 میلیون و 1 میلیون دلار به صورت ویژه و هماهنگ کننده برای تبت مسائل با توجه به بودجه مقالات که در حال حاضر ساخت راه خود را از طریق کنگره فرآیند تصویب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>