ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr محکوم شورش در خانه شنیدن

ایالات متحده دادستان کل ویلیام بر چهره خشن بازجویی در روز سه شنبه توسط کمیته قضایی مجلس که اعضای آن به اعتقاد او مورد آزار قرار گرفته توان خود را برای تقویت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان و سکوت سیاسی خود را دشمنان.

این کمیته رئیس Jerrold Nadler باز شنیدن گفتن آقای Barr: “تصرف خود را مشخص شده اند مداوم جنگ علیه گروه های حرفه ای هسته ای در یک تلاش آشکار برای امن نعمت برای رئیس جمهور.”

در این جلسه در می آید به عنوان وزارت دادگستری چهره, انتقاد نقش آن در ارسال فدرال افسران به زور متفرق کردن معترضان در پورتلند اورگان و واشنگتن ،

آقای Barr در دفاع از استفاده از اجرای قانون فدرال برای سرکوب تظاهرات در پورتلند که در آن برخی از معترضان پرتاب اشیاء در دادگاه فدرال. “آنچه که آشکار شبانه در اطراف دادگاه نمی تواند منطقی بود به نام یک اعتراض است; با هر هدف و اندازه گیری, حمله به دولت از ایالات متحده,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>