ایالات متحده پرانتز برای بیشتر ویروس مرگ و میر; اروپا امیدوار است بحران اوج

ایالات متحده هشدار داد بسیاری از coronavirus مرگ و میر در روزهای آینده به عنوان جهانی همه گیر خاموش سنتی مراسم از خانواده قبر-تمیز کردن مراسم در چین به کف یکشنبه برای بسیاری از مسیحیان است.

ایتالیا و اسپانیا دو سخت ترین ضربه از کشورهای اروپایی ابراز امیدواری کرد که بحران اوج در کشور خود هر چند مقامات ایتالیایی گفت: اورژانس شده است به عنوان عفونت باید plateaued اما نه شروع به کاهش است.

یک هرج و مرج تقلا برای به شدت مورد نیاز تجهیزات پزشکی و دنده محافظ فرا گرفته ایالات متحده باعث شدید squabbling بین ایالت ها و دولت فدرال در یک لحظه این ملت با آن مواجه است یکی از بدترین شرایط اضطراری.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو ستایش چین برای تسهیل حمل و نقل از 1000 هواکش به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کشورهای در حال ساخت متورم درخواست برای تامین و پیشنهاد او به یک دست در حمل و نقل. کومو اذعان درخواست کاخ سفید و دیگران برای کمک به مذاکره هواکش.

“ما با توجه به فرماندار نیویورک بیش از هر کسی تا به حال شده است در یک مدت زمان طولانی” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران در واشنگتن است.

آقای ترامپ شنبه هشدار داد که این کشور می تواند رهبری به آن سخت ترین هفته اما همچنین گفت که او را مشتاق به آن را بازگشایی و متوقف اقتصاد در مسیر بازگشت.

“وجود خواهد داشت بسیاری از مرگ و متاسفانه” رئیس جمهور آمریکا گفت: در یک یادآوری شروع به روزانه خود را در جلسه توجیهی در این بیماری همه گیر. “وجود خواهد داشت و مرگ است.”

تعداد تایید عفونت صدر 1.2 میلیون نفر در سطح جهان و مرگ و میر نزدیک 65,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب. این ویروس باعث خفيف علائم مانند تب و سرفه در بسیاری از بیماران که بهبود در عرض چند هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری های شدید مانند ذات الریه و مرگ است.

تعداد افراد آلوده در ایالات متحده افزایش یافت و به بیش از 300,000 به عنوان مرگ و میر صعود گذشته 8,400. بسیاری از قربانیان در شهر نیویورک, اما شیوع تعمیق جاهای دیگر بیش از حد. بیش از 400 نفر کشته شده اند در لوئیزیانا که در آن مقامات دولتی شده اند به سرعت پیدا کردن هواکش. میشیگان بیش از 14,000 عفونت و 500 مرگ و میر عمدتا در دیترویت.

عفونت های جدید را آهسته در ایتالیا با 4,805 موارد جدید ثبت نام شنبه را به رسمی آن تعداد به 124,632. مرگ و میر بالاترین در جهان افزایش یافت و به 15,362.

در اسپانیا است که مشابه تعدادی از عفونت های نخست وزیر پدرو Sŕnchez گفت که ملت خود است “شروع به دیدن نور در انتهای تونل.” او گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی است که اگر روند کنونی ادامه کارشناسان می گویند اسپانیا می توانید شروع به کاهش شیوع این بیماری در روزهای آینده.

گسترش این بیماری تا حد زیادی فروکش کرد که در آن اولین موارد گزارش شده در دسامبر اما مقامات باید نقل مکان کرد و با احتیاط به بازگشایی فضاهای عمومی.

پکن دولت گفت: در مورد 78,000 نفر بازدید کرده بود گورستان در چین سرمایه سالانه “آرامگاه-جارو” مراسم پایین 90 درصد بیش از مدت مشابه گذشته سال است. بازدید کنندگان مورد نیاز برای رزرو در پیشبرد برای محدود کردن اعداد و بیش از 13000 پرداخت می شود احترام به متوفی آنلاین از طریق یک پورتال است که اجازه می دهد تا آنها را به نور شمع و سوزاندن بخور دادن و پیشنهاد شراب و گل همه تقریبا.

برای مسیحیان نگرانی در مورد کوروناویروس باعث گسترده لغو مقدس هفته از یکشنبه نخل به عید پاک در مارس 12.

پاپ فرانسیس خواهد بود, جشن دسته جمعی برای پالم یکشنبه پنج شنبه مقدس و عید پاک در نزدیکی خالی کلیسای سنت پیتر به جای آن از میدان خارج پر از کاتولیک وفادار. در بومی آرژانتین archbishopric لا پلاتا تشویق مؤمنان به استفاده از هر نوع گیاه در خانه برای یک “مجازی” برکت در طول یک livestream از یکشنبه نخل خدمات.

گواتمالا ممنوع, سفر به جز برای کار و ممنوع صرف زمان در ساحل در طول هفته مقدس سنتی بهار تعطیلات. فروش الکل به عمومی نیز ممنوع است.

بلغاری مقامات خواسته اند تا این کشور مسیحی ارتدکس اکثریت به دور ماندن از خدمات کلیسا در طول تعطیلات عید پاک. بلغاری کلیسای ارتدکس است که مقاومت در برابر تماس های نزدیک به خانه عبادت تنها فرقه در کشور به انجام این کار.

“ما می خواهیم همه بلغاری شهروندان به درمان پالم یکشنبه و تعطیلات عید پاک به عنوان” گفت: بلغاری بحران رهبر تیم Ventsislav Mutafchiyski. “به جایی نمی.”

در مقایسه با زندان های پر ازدحام در حال آزاد کردن زندانیان به منظور کاهش coronavirus خطر است.

بریتانیا گفت: این امر به طور موقت انتشار حدود 4000 کم خطر زندانیان و به آنها برچسب های الکترونیکی. با توجه به آمار رسمی 88 زندانیان و 15 کارکنان زندان باید آزمایش مثبت برای این بیماری است. بریتانیا زندان جمعیت بیش از 80,000 یکی از بزرگترین در اروپا و بسیاری از زندانها نگه مراتب بیشتر زندانیان از آنها برای طراحی شده است.

بیانیه ای از دولت سریلانکا گفت که در مورد از 2900 زندانی شده اند آزاد شده از زندان های پر ازدحام در کشور هند, جنوب سواحل برای جلوگیری از گسترش ویروس. زندانیان آزاد شده اند به قید وثیقه در این دوره از مارس 17 مارس 4. سریلانکا زندانها بسیار متراکم با بیش از 26,000 زندانیان در زندانها با مجموع ظرفیت تحت 10,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید